Pjongczang 2018: Roman Rjepiłow najlepszy na dwóch ostatnich treningach

fot.i.ytimg.com

fot.i.ytimg.com

Treningi zakończone. Teraz już tylko zawody czekają zawodników startujących w jedynkach mężczyzn. Z dwóch ostatnich ślizgów treningowych najbardziej zadowolony może być Roman Rjepiłow, który dwukrotnie okazał się najlepszy. Polacy plasowali się w drugiej i trzeciej dziesiątce.

Polacy lepiej pojechali podczas pierwszego z treningów. Mateusz Sochowicz zajął 16. miejsce z czasem 48.219, a Maciej Kurowski był 19. z wynikiem 48.324. Zwycięzca Roman Rjepiłow osiągnął rezultat 47.797. Rosjanin startujący pod flagą olimpijską był o 83 tysięczne szybszy od Davida Gleirschera i o 104 tysięczne szybszy od Felixa Locha.

Wyniki pierwszego treningu

W drugim przejeździe treningowym tylko Rjepiłow złamał barierę 48 sekund. Przejechał on trasę w czasie 47.954. Drugi był Dominik Fischnaller, a trzeci Wolfgang Kindl. Reprezentantów Polski dzieliły tylko niecałe 4 setne sekundy. Mateusz Sochowicz był 22., a Maciej Kurowski uplasował się na 23. pozycji. Wszystko co najważniejsze rozpocznie się w sobotę. Odbędą się wtedy pierwsze dwa z czterech ślizgów zaliczane do olimpijskich zawodów.

Wyniki drugiego treningu

źródło: pyeongchang2018.com

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.