Pierwsze spotkanie i testy skoczków z nowym trenerem

fot. sportschau.de
fot. sportschau.de

Wczoraj w Zakopanem odbyło się pierwsze spotkanie skoczków z nowym trenerem Stefanem Horngacherem. Po pierwszych konsultacjach zawodnicy przeszli również testy wydolnościowe. 

Oprócz zawodników na spotkaniu obecni byli również inni trenerzy: Maciej Maciusiak, Wojciech Topór, Robert Mateja, Zbigniew Klimowski i Grzegorz Sobczyk. Skoczkowie przechodzili testy na platformie dynamometrycznej. Oprócz tego odbyli krótki trening nad techniką odbicia. Nie obyło się również bez kilku ćwiczeń z podnoszeniem ciężarów. Każdy zawodnik przeszedł krótką rozmowę z trenerem na temat przyszłości i planów treningowych. Wrażenia zarówno skoczków, jak i trenerów po spotkaniu z nowym trenerem były bardzo pozytywne.
– Pierwszy dzień testów i zajęć z nowym trenerem. Bardzo pozytywnie, dużo nowych rzeczy. Motywacji i zaangażowania nie brakuje – napisał na swoim profilu na Twitterze Maciej Kot.

Nieobecnym na wczorajszym spotkaniu był nasz mistrz olimpijski Kamil Stoch, który testy wydolnościowe przeszedł w ubiegłym tygodniu a teraz przebywa na zasłużonych wakacjach.

źródło: sport.tvp.pl / twitter.com/maciekkot7

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.