Piękny gest Kamila Stocha, mistrz docenił fanów

fot. Mateusz Król
fot. Mateusz Król

Oficjalny Fan Klub Kamila Stocha po raz kolejny zorganizował spotkanie kibiców ze swoim idolem. Były zdjęcia, rozmowy, autografy, wymiany uprzejmości a także możliwość zobaczenia z bliska złotych medali wywalczonych przez Stocha w Soczi. Dwukrotny mistrz olimpijski zaskoczył wszystkich, kiedy podarował fanklubowi wartościowy prezent. 

Za nami doroczne święto kibiców skoków narciarskich w Proszowicach. Tym razem tradycyjne spotkanie fanklubu Kamila Stocha ze swoim idolem przybrało nieco inną formę. Fani poza spotkaniem mistrza, mogli zobaczyć wystawę “Akta sztuki” autorstwa Ewy Bilan-Stoch (więcej o tym). Po otwarciu wystawy mogliśmy zadawać skoczkowi pytania, na które bardzo chętnie odpowiadał. Kamil podkreślał, jak wielkie znacznie ma dla niego obecność kibiców w jego życiu. Niedawno odpoczywał z żoną za oceanem, gdzie spotykał się z Polonią. – Wszędzie dobrze, ale w Proszowicach najlepiej – przyznał Kamil Stoch, co wzbudziło aplauz zgromadzonych. Dwukrotny mistrz olimpijski przyznał, że jego relacje z fanklubem są bardzo dobre.

fot. Jagoda Wojas
fot. Jagoda Wojas

Oficjalny Fan Klub Kamila Stocha przygotował mu szereg niespodzianek. Skoczek kilka dni temu obchodził swoje 29. urodziny, więc nie mogło zabraknąć prezentów, tortu i odśpiewania “Sto lat”. Stoch nie krył uśmiechu na twarzy. Zaskoczył jednak wszystkich, kiedy powiedział, jaki on prezent przygotował dla fanklubu. Kamil wręczył na ręce prezesa Rafała Chmieli spinkę, którą otrzymał w Soczi za zdobycie złotego medalu olimpijskiego. – Mam takie dwie, więc postanowiłem jedną oddać na Wasze ręce – przyznał. Piękny prezent, który potwierdził, jak bardzo Stoch docenia kibiców. Każdy uczestnik spotkania był zadowolony dzięki możliwości spotkania swojego idola. Najważniejsze, że przyszłoroczne spotkanie już jest potwierdzone.

Źródło: Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.