Nowe narty w polskiej kadrze

Polscy skoczkowie przystąpili do nowego projektu firmy Fischer, która od lat produkuje narty dla skoczków narciarskich. Tym razem wprowadziła na rynek nową markę Best Water Technology. 

Narty BWT (Best Water Technology) nie są zupełną nowością na rynku. Ich producentem jest firma Fischer i tego lata różowe narty z ich nazwą i logo mogliśmy już oglądać u reprezentantów Czech i Norwegii. Jak informuje portal Skijumping.pl do projektu dołączyła również część polskiej kadry. W nowym sezonie zimowym na różowych nartach będziemy mogli oglądać Macieja Kota, Piotra Żyłę, Dawida Kubackiego oraz Jakuba Wolnego. Jak wyjaśnia w rozmowie ze Skijumping.pl Maciej Kot, narty są identyczne jak te, na których skakali do tej pory i różnią się jedynie wyglądem. – Projekt ten jest bardzo ważny przede wszystkim dla firmy Fischer, ponieważ dzięki pozyskaniu tak dużego sponsora może dalej rozwijać produkcję nart dla skoczków narciarskich. Nie każdy zawodnik dostał propozycje przejścia na nowe narty, więc czuję się dodatkowo wyróżniony i zmotywowany do dalszego rozwoju projektu – mówił.

Firma Best Water Technology działa w branży uzdatniania wody. Dla kibiców może być znana z m.in. Formuły 1. – Marka BWT jest znana z Formuły 1 oraz z cyklu DTM, co pokazuje, że podchodzą oni bardzo poważnie do sportu i tego, co robią. Jako fan sportów samochodowych doceniam takie wysiłki, a fakt współpracy z taką firmą jest dodatkowo motywujący. Mam nadzieję, że po sezonie uda nam się wymyślić coś fajnego, aby połączyć moją pasję z faktem współpracy z BWT – dodał Kot.

Polscy skoczkowie są już po testach nart. Obecnie trenują na skoczni w Kranju.

źródło: skijumping.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.