Nowa gra o skokach. Znamy kolejne szczegóły

Materiał studia Blue Sunset Games

Materiał studia Blue Sunset Games

Wkrótce na rynku ukazać ma się nowa gra o skokach narciarskich. Twórcy z Blue Sunset Games zdradzili kolejne szczegóły swojego dzieła. Wiadomo, że będzie można rywalizować nie tylko na śniegu.

Ultimate Ski Jumping 2020 będzie najnowszą grą o skokach narciarskich, ale nie popisze się nowoczesną grafiką. Twórcy zdecydowali się na zastosowanie technologii 2D. – Chcieliśmy podkręcić pixelart, aby gra lepiej pasowała do naszych czasów. Stwierdziliśmy, że pixelart jest bardzo ładnym rozwiązaniem, miłym dla oka i nie starzejącym się. Próbowaliśmy jednak eksperymentować z realistyczną grafiką 3D. Ale nie czuliśmy tego. Nie podobało się nam co uzyskaliśmy – powiedział w rozmowie z Spidersweb.pl prezes wytwórni, Szymon Radziewicz (pisaliśmy o tym tutaj).

Teraz Blue Sunset Games informują, że w ramach rozgrywki będzie można oddawać próby na śniegu, igelicie oraz innym podłożu. Jakim? Tego jeszcze nie wiadomo. Wiemy natomiast, że twórcy przygotowali różne formy rozgrywki. Nowa gra o skokach da nam możliwość rywalizacji w turniejach, treningach oraz trybie “pełnego weekendu”. Zaczynamy piątkowymi kwalifikacjami i konkurujemy w konkursach sobotnim i niedzielnym. Dla wytrawnych fanów skoków przygotowano także dwa style skoków. Pojawi się także możliwość dowolnej zmiany nazwy zawodnika.  Tak zwany “game play” z gry powinien pokazać się w nadchodzącym miesiącu.

Źródło: twitter.com/BlueSunsetGames

 

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.