Narty w sieci (3): Johansson ojcem, Kraft nie je mięsa, a polska kadra zachęca do noszenia maseczek

W naszym cyklicznym przeglądzie social mediów wracamy do skoków: gratulujemy Robertowi Johanssonowi faktu zostania ojcem, sprawdzamy czy Stefan Kraft został weganinem i wybieramy najlepszą maseczkę w polskiej kadrze. Za sprawą T-shirt challenge w zestawieniu zagościli również narciarze cross country.

1. T-shirt challenge

Na dobry początek przedstawiamy nie lada wyzwanie: ubrać T-shirt stojąc na rękach. Podjęła się go polska kadra w biegach narciarskich. “Zmagania” panów i pań z koszulką i utrzymaniem równowagi możemy już oglądać na Instagramie. Każdy ma własną technikę i styl jak to w sporcie.

2. Japończyk jak z żurnala

Nie od dziś wiadomo, że Japończycy to jedna z najlepiej ubranych nacji. Tamtejsi skoczkowie nie raz udowodnili, że są za pan brat z najnowszymi trendami i nie boją się odważnych fasonów i kolorów. Ostatnio szyku zadał Taku Takeuchi. Jak oceniacie jego stylizację w skali od 1 do 10? My dajemy mocną 9.

3. Nowe lokum Macieja i Agnieszki Kotów

O plusach społecznej kwarantanny opowiedział w wywiadzie dla TVP Sport Maciej Kot. Razem z żoną Agnieszką przybliżył szczegóły dotyczące m. in. niedawnej przeprowadzki, kulinarnych eksperymentów i nietypowych świąt wielkanocnych. Zdradzili również kto w ich małżeństwie jest bardziej zorganizowany, a kto szalony.

4. Jak to było z tą nagrodą za Raw Air

Interesującą rozmowę z TVP Sport odbył również Kamil Stoch. Nasz trzykrotny mistrz olimpijski zdradził jak trenuje mu się w maseczce na twarzy, nad jakim problemem technicznym pracuje obecnie na treningach oraz mniejszej niż obiecana nagrodzie za wygraną w Raw Air. Ciekawi? Klikajcie tutaj.

5. Komu maseczkę, komu?

Pod hasłem #ProtectYourself polscy sportowcy zimowi zachęcają do nakładania maseczek, kiedy wychodzimy z domu. Skoczkowie i skoczkinie pochwalili się środkami ochronnymi maseczkami i pokazali, że nakazy wcale nie muszą być nudne. Na maseczkach zagościły motywy ludowe, a także motywy przypominające pewną luksusową markę.

6. Roślinny talerz Krafta

Stefan Kraft weganinem? Tego jeszcze nie możemy potwierdzić, ale ze stuprocentową dozą pewności możemy poinformować, że spróbował dań diety wegańskiej, to znaczy bez jakichkolwiek produktów pochodzenia zwierzęcego. Myślicie, że to tzw. “jednorazowa akcja” czy zapowiedź zmian w sposobie żywienia Austriaka?

7. Będzie mały wiking

Wspaniałe wieści przypłynęły do nas z Norwegii. Robert Johansson i jego druga połowa, Marlene spodziewają się dziecka! Nie znamy jeszcze płci, ale kolor śpioszek może sugerować, że na świat przyjdzie dziewczynka. Data porodu wypadnie przypuszczalnie na koniec tego roku.

8. Freitag i historia najlepszego sernika

Tydzień temu obchodziliśmy Wielkanoc i wielu z nas miało szansę wykazać się talentami kulinarnymi. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że Richard Freitag jest mistrzem w pieczeniu sernika. Jeśli smakuje tak dobrze jak wygląda, to bardzo żałujemy, że nie mieliśmy okazji go spróbować.

9. Johann budowniczy zawsze da radę

Niedawno informowaliśmy o metamorfozie, której Johann Andre Forfang poddał swoje mieszkanie. Norweg pochwalił się w końcu efektami. Wnętrze zyskało nowy, przytulniejszy wystrój pełen zieleni, unikalnych dekoracji i motywów natury. Etapy remontu możecie prześledzić na kanale Johanna na Youtube.

10. Zatańcz z Zigą Jelarem!

Ziga Jelar to nie tylko dobry skoczek, ale również utalentowany muzyk. Słoweniec postanowił wykorzystać swoje umiejętności i zaprosił fanów z całego świata do udziału w teledysku do piosenki, która ma wspierać wszystkich pozostających w kwarantannie. Jeżeli chcecie zatańczyć z Zigą, rzućcie okiem pod poniższe zdjęcie.

11. Sto lat, Kamil!

Jak mówią Anglicy, “last but not least”. Składamy serdeczne życzenia wielu sukcesów osobistych i zawodowych, serwismenowi kadry B, Kamilowi Skrobotowi!

Źródło: Instagram