Nartorolkowy Puchar Polski dla Eweliny Marcisz i Konrada Motora!

Foto: Alicja Kosman
Foto: Alicja Kosman

W niedzielę w Bystrej odbyły się zawodu Pucharu Polski w biegach na Nartorolkach. Do konkursu przystąpili Seniorzy, Juniorzy kategorii A, B, C, Seniorki oraz Juniorki kategorii A, B i C.

W kategorii Juniorek C zwyciężyła Magdalena Kobielusz, zaraz za nią była Eliza Rucka, a na najniższym stopniu podium stanęła Natalia Sewastynowicz. Cała trójka należy do klubu MKS Istebna.

W kategorii Juniorów C pierwszy na mecie był Kacper Jarczak z klubu MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski. Na drugim miejscu podium uplasował się Oskar Wysocki z MKS Karkonosze. Brąz zdobył Marek Welusz z SMS Szczyrk.

W kategorii Juniorek B złoty medal zdobyła Weronika Legierska MKS Istebna, zaraz za nią uplasowała się Aleksandra Lacek z SMS Szczyrk. Na ostatnim miejscu podium stanęła Róża Łyjak SMS Szklarska Poręba.

W kategorii Juniorów B wygrał Mikołaj Michałek z MKS Istebna, za nim był Arkadiusz Posiadała z UKS Rawa Siedlce. Brązowy medal należał do Szymon Sikora z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski.

W kategorii Juniorek A zwyciężyła Katarzyna Stofkisz z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski. Drugie miejsce zajęła Daria Krupa z SMS Szczyrk, a na ostatnim miejscu podium stanęła Anna Łacek z NKS Trójwieś Beskidzka.

W kategorii Juniorów A pierwszy na mecie był Dominika Bury, zaraz za nim uplasował się Kamil Bury. Obaj z MSK Istebna. Trzecie miejsce zajął Bartłomiej Rucki z NKS Trójwieś Beskidzka.

Wśród Seniorek wygrała Ewelina Marcisz, na drugim miejscu była Kornelia Kubińska, a na ostatnim miejscy podium stanęła Magdalena Kozielska.

W zawodach Seniorów zwyciężył Konrad Motor, zaraz za nim był Maciej Staręga. Trzecie miejsce przypadło Mateuszowi Ligockiemu.

Źródło: pzn.pl 

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.