MŚwL: Kamil Stoch Waszym faworytem! Kranjec nie obroni tytułu?

Zakończyliśmy przyjmowanie głosów w naszej internetowej sondzie na temat faworytów zbliżających się Mistrzostw Świata w lotach narciarskich Harrachov 2014. Waszym zdaniem Robert Kranjec nie obroni tytułu zdobytego dwa lata temu w Vikersund. Faworytem jest oczywiście Kamil Stoch, na którego zagłosowało aż 47% naszych czytelników.
Drugim skoczkiem, który Waszym zdaniem może pokusić się o najwyższe laury jest Wicemistrz Olimpijski ze średniej w Sochi – Peter Prevc. Zagłosowało na niego 13%  osób. Po 10% przypadło Severinowi Freundowi i Gregorowi Schlierenzauerowi. Pierwszy z nich w ostatnich tygodniach przechodzi chyba najlepsze chwile w swojej karierze. Drugi zaś ma już tytuł tych zmagań na swoim koncie z 2008 roku. co dziesiąty głosujący uznało, że przyszłego Mistrza Świata nie ma na liście podanej w sondzie. Złoty medalista Mistrzostw Świata w lotach z Harrachova 1992 – Noriaki Kasai nie jest Waszym zdaniem wśród głównych faworytów do tytułu w tym roku.
Zmagania rozpoczynają się w czwartek treningami i kwalifikacjami. W piątek dwie pierwsze serie, a w sobotę trzecia i finałowa. W niedzielę zmagania drużynowe. Nasza ekipa będzie na miejscu. Postaramy się zrobić dla Was coś okiem kibica.
foto: sochi2014.com
Mateusz Król
Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.