MŚJ: Treningi ponownie dla Hoelzl!

fot: fis-ski.com
fot: fis-ski.com

Główna faworytka do miana Mistrzyni Świata Juniorów – Chiara Hoelzl ponownie wygrała treningi przed jutrzejszym konkursem indywidualnym! Polki wypadły słabo. 

I Trening

W pierwszym treningu Chiara Hoelzl oddała skok na odległość 95 metrów. Tyle samo uzyskała druga reprezentantka Austrii – Elisabeth Raudaschl, jednak ona skakała w nieco gorszych warunkach od Hoelzl i zajęła drugie miejsce. Na trzecim miejscu uplasowała się Pauline Hessler z Niemiec, która lądowała na 93 metrze.

Joanna Szwab i Magdalena Pałasz nie spisały się dobrze. Pierwsza z nich uzyskała 83 metry i zajęła 22 miejsce. Pałasz skoczyła tylko 59,5 metra, co pozwoliło jej zająć dopiero 36 pozycje.

II Trening

Druga seria treningowa to popis Chiary Hoelzl. Młoda Austriaczka wylądowała na 98 metrze. Tym razem na drugim miejscu uplasowała się Japonka – Yuka Seto (93 metry). Trzecie miejsce zajęła Ursa Bogataj, która uzyskała taką samą odległość jak Seto.

W drugim treningu na belce startowej nie pojawiła się Magdalena Pałasz. Joanna Szwab oddała skok na odległość tylko 78 metrów i zajęła 23 miejsce.

Pełne wyniki treningu kobiet

Już jutro odbędzie się konkurs indywidualny kobiet o tytuł Mistrzyni Świata Juniorek. Na godz. 7:00 zaplanowała została seria próbna. Konkurs powinien rozpocząć się o godz. 8:00.

Źródło: Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.