MŚJ: Hoelzl i Seto najlepsze na treningach!

fot: zimbio.com
fot: zimbio.com

Dziś rano odbyły się kolejne treningi kobiet na Mistrzostwach Świata Jniorów w Ałmatach. Zwyciężyły w nich Chiara Hoelzl oraz Yuka Seto. Polek zabrakło na starcie, gdyż nie biorą udziału w konkursie drużynowym.

Wszystkie zawodniczki oddawały dziś swoje skoki z tej samej siedemnastej belki. Wiele zawodniczek znajdujących się na liście startowej nie wzięło udziału w treningu, ponieważ nie startują w konkursie drużynowym.

W pierwszym treningu zwyciężyła Chiara Hoelzl, która uzyskała w swoim skoku 91,5 metra. Wyprzedzając tym samym plasujące się na drugim miejscu dwie Niemki, Anne Rupprecht ( 92,5 m) oraz Pauline Hessler ( 91,5 m). Tuż za nimi na czwartej pozycji znalałza się Elisabeth Raudaschl ( 91,0 m).

Jeśli chodzi o drugi trening to nie przystąpiła do niego Chiara Hoelzl, pod jej nieobecność najlepsza okazała się Yuka Seto ( 91,0 m). Drugie miejsce ponownie zajęła Pauline Hessler , która uzyskała najlepszą odległosc treningów 94 metry. Na trzecim miejscu uplasowała się Anna Rupprecht ( 90,5 m ).

Pełne wyniki 

Źródło: informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.