MŚJ: Chiara Hoelzl wygrywa serie próbną!

fot: fis-ski.com
fot: fis-ski.com

Wydaje się, że nikt nie będzie w stanie zatrzymać dzisiaj Chiary Hoelzl. Młoda Austriaczka wygrała serie próbną poprzedzającą dzisiejszą rywalizację o tytuł Mistrzyni Świata Juniorów! Na drugim miejscu znalazła się Anna Rupprecht z Niemiec, a trzecia była Yuka Seto z Japonii. Magdalena Pałasz nie wzięła udziału w serii próbnej. Joanna Szwab zajęła 29 miejsce. 

Chiara Hoelzl w swojej próbie uzyskała 98 metrów i wyprzedziła o 5.9 pkt. będącą na drugim miejscu Anne Rupprecht, która oddała skok na odległość 95 metrów (62.5 pkt.). Najlepszą trójkę zawodniczek dopełniła Yuka Seto (94,5 metra; 62.2 pkt).

Na czwartym miejscu, z niewielką stratą do czołówki uplasowała się Pauline Hessler (94,5 metra; 62 pkt.). Piąte miejsce należało do kolejnej Austriackiej zawodniczki – Elisabeth Raudaschl, która lądowała na 92 metrze (59.3 pkt.). Pochodząca z Słowenii Ursa Bogataj po skoku na 92,5 metra (59.1 pkt), musiała zadowolić się szóstym miejscem.

Joanna Szwab w serii próbnej uzyskała 76,5 metra (25.6 pkt.). Wystarczyło to aby zająć 29 miejsce. Magdalena Pałasz, która zmaga się cały czas z drobną kontuzją nie wzięła udziału w serii próbnej.

Pełne wyniki serii próbnej 

Trwa pierwsza seria konkursowa. Wyniki na żywo można śledzić na relacji berkutschi.com.

Źródło: Informacja własna

 

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.