MŚ w Oberstdorfie 2021. Program zawodów dzień po dniu

Program zawodów:     ogólny    |    skoki   |   biegi   |   kombinacja   

Data Dyscyplina Konkurencja Godzina I II III Lista startowa Wyniki
23.02 Skoki (K) HS 106 – Trening 15:30 Link Link
           
24.02 Kombinacja (K) HS 106 – Trening  09:00 Link Link
Kombinacja (M) HS 106 – Trening  10:30 Link Link
Biegi (K) 5 km F – kwalifikacje 09:00 B. Bendika (LAT) K. Chanloung (THA) K. Galtsyan (ARM) Link Link
Skoki (M) HS 106 – Trening 14:00 Link Link
Biegi(M) 10 km F -kwalifikacje 10:30 M. Chanloung (THA) C. Wright (NZL) M. Moeller (DEN) Link Link
Skoki (K) HS106 – Seria próbna 16:45 M. Kramer (AUT) E. Klinec (SLO) N. Kriznar (SLO) Link Link
Skoki (K) HS106 – Kwalifikacje 18:00 S. Takanashi (JPN) M. Kramer (AUT) E. Klinec (SLO) Link Link
     
25.02 Kombinacja (K) HS 106 – Trening  09:00 Link Link
Kombinacja (M) HS 106 – Trening  10:30 Link Link
Biegi (K) Sprint – kwalifikacje 09:00 J. Hagstroem (SWE) M.C. Falla (NOR) J. Matintalo (FIN) Link Link
Biegi(M) Sprint – kwalifikacje 09:00 J.H. Klaebo (NOR) E. Valnes (NOR) F. Pellegrino (ITA) Link Link
Biegi (K) Sprint C – finały 11:30 J. Sundling (SWE) M.C. Falla (NOR) A. Lampic (SLO) Link Link
Biegi(M) Sprint C – finały 11:30 J.H. Klaebo (NOR) E. Valnes (NOR) H. Taugboel (NOR) Link Link
Skoki (K) HS 106 -Seria próbna 15:45 M. Kramer (AUT) S. Takanashi (JPN) M. Lundby (NOR) Link Link
Skoki (K) HS 106 – ind. 17:00 E. Klinec (SLO) M. Lundby (NOR) S. Takanashi (JPN) Link Link
Skoki (M) HS 106 – Trening 19:15 Link Link
     
26.02 Kombinacja (M) HS 106 – Seria próbna 09:00 J. Lamparter (AUT) E.
Frenzel (GER)
J. M.
Riiber (NOR)
Link Link
Kombinacja (M) HS 106 – ind. 10:15 R.
Yamamoto (JPN)
A.
Watabe (JPN)
J.M.
Riiber (NOR)
Link Link
Kombinacja (M) 10 km Gund. – ind 16:00 J.M. Riiber (NOR) I. Herokla (FIN) J.L. Oftebro (NOR) Link Link
Skoki (K) HS 106 -Seria próbna 16:00 M. Kramer (AUT) N. Kriznar (SLO) S. Opseth (NOR) Link Link
Skoki (K) HS 106 – Team 17:15 Austria Słowenia Norwegia Link Link
Skoki (M) HS 106 -Trening 19:00 H.E.
Granerud (NOR)
A.
Lanisek (SLO)
M.
Eisenbichler (GER)
Link Link
Skoki (M) HS106 – Kwalifikacje 20:30 H.E.
Granerud (NOR)
A.
Lanisek (SLO)
S. Kraft (AUT) Link Link
     
27.02 Kombinacja (K) HS 106 – Trening 09:00 Link Link
Kombinacja (K) HS 106 – ind. 10:00 M. Leinan Lund (NOR) G. Hansen Westvold (NOR) S. Wuerth (GER) Link Link
Biegi (K) Bieg łączony – 15 km 11:45 T. Johaug (NOR) F. Karlsson (SWE) E. Andersson (SWE) Link Link
Biegi (M) Bieg łączony – 30 km 13:30 A. Bolszunow (RSF) S.H Krueger (NOR) H.Ch Holund (NOR) Link Link
Skoki (M) HS 106 – Seria próbna 15:15  D.Kubacki (POL) H.E. Granerud (NOR) A. Lanisek (SLO) Link Link
Kombinacja (K) 5 km Gund. – ind. 15:30 G. Hansen Westvold (NOR) Mari Leinan Lund(NOR Marte Leinen Lund (NOR) Link Link
Skoki (M) HS 106 –  ind. 16:30  P. Żyła (POL) K. Geiger (GER) A. Lanisek (SLO) Link Link
     
28.02 Kombinacja (M)  HS 106 – Seria próbna  09:00 Link Link
Kombinacja (M) HS 106 – Team 10:00 Austria Niemcy Japonia Link Link
Biegi (K) Team Sprint – Q 11:00 Szwecja Rosyjska Federacja Narciarska Norwegia Link Link
Biegi M) Team Sprint – Q 11:00 Norwegia Rosyjska Federacja Narciarska Szwecja Link Link
Biegi (K) Team Sprint – Finał 13:00 Szwecja Szwajcaria Słowenia Link Link
Biegi (M) Team Sprint – Finał 13:00 Norwegia Finlandia Rosyjska Federacja Narciarska Link Link
Kombinacja 4×5 km – Team 15:00 Norwegia Niemcy Austria Link Link
Skoki – MIX HS 106 – Seria próbna 15:30 R. Johansson (NOR) M. Eisenbichler (GER) H.E. Granerud (NOR) Link Link
Skoki – MIX HS 106
17:00 Niemcy Norwegia Austria Link Link
     
01.03 Skoki (K) HS 137 – Trening 17:00 Link Link
       
02.03 Kombinacja (M) HS 137 – Trening 09:00 Link Link
Biegi (K) 10 km F 13:15 T. Johaug (NOR) F. Karlsson (SWE) E. Andersson (SWE) Link Link
Skoki (K) HS 137 – Seria próbna
16:30 S. Takanashi (JPN) E. Klinec (SLO) T.M. Bjoerseth (NOR) Link Link
Skoki (K) HS 137 – Kwalifikacje 18:00 M.Kramer (AUT) E. Klinec (SLO) S. Takanashi (JPN) Link Link
     
03.03 Kombinacja (M) HS 137 – Trening 09:00 Link Link
Biegi (M) 15 km F 13:15 H.C Holund (NOR) S.H Krueger (NOR) H.O Amundsen Link Link
Skoki (K) HS 137 – Seria próbna 16:00 M. Lundby (NOR) N. Kriznar (SLO) M. Kramer (AUT) Link Link
Skoki (K) HS 137 – ind. 17:15 M. Lundby (NOR) S. Takanashi (JPN) N. Kriznar (SLO) Link Link
Skoki (M) HS 137 – Trening 19:15 Link Link
     
04.03 Kombinacja (M) HS 137 – Seria próbna 10:00 J. M. Riiber (NOR) J. Lamparter (AUT) A. Watabe (JPN) Link Link
Kombinacja (M) HS 137 – ind. 11:00 J. Lamparter (AUT) A. Watabe (JPN) J. M. Riiber (NOR) Link Link
Biegi (K) 4x 5 km – Sztafeta 13:15 Norwegia Rosyjska Federacja Narciarska Finlandia Link Link
Kombinacja (M) 10 km Gund. – ind. 15:15 J. Lamparter (AUT) J. M. Riiber (NOR) A. Watabe (JPN) Link Link
Skoki (M) HS 137 – Seria próbna
16:00 S. Kraft (AUT) C. Prevc (SLO) Y. Sato (JPN) Link Link
Skoki (M) HS 137 – Kwalifikacje 17:30 S. Kraft (AUT) J. A. Forfang (NOR) M. Eisenbichler (GER) Link Link
     
05.03 Skoki (M) HS 137 – Trening Team 09:00
Biegi (M) 4×10 km – Sztafeta 13:15 Link
Skoki (M) HS 137 – Seria próbna 15:45
Skoki (M) HS 137 – ind. 17:00
     
06.03 Kombinacja (M) HS 137 – Seria próbna 09:00
Kombinacja (M) HS 137 – Team sprint 10:00
Biegi (K) 30 km C  12:30
Kombinacja (M) 2×7,5 km-Team Sprint  15:00
Skoki (M) HS 137 – Seria próbna 15:45
Skoki (M) HS 137 – Team 17:00
     
07.03 Biegi (M) 50 km C 13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

x