MŚ w Falun: Ruszyła sprzedaż biletów!

fot. falun2015.com
fot. falun2015.com

Do Mistrzostw Świata w Falun pozostało jeszcze dobrych kilka miesięcy, ale na oficjalnej stronie wydarzenia już ruszyła sprzedaż biletów na wszystkie dni. Każdy kibic może wykupić bilety na wybrany lub wszystkie dni konkursowe.

Ceny biletów na wszystkie dni zawodów rozpoczynają się od 1930 SEK (ok. 881 zł), a kończą na kwocie 6130 (ok. 2800 zł). Organizator przygotował liczne zniżki m.in. dla studentów i dzieci. Cena biletu zależy od wybranego miejsca. Jeśli chcecie zobaczyć walkę Kamila Stocha, który będzie bronił tytułu na dużej skoczni (26.02.15) będziecie musieli zapłacić co najmniej 100 zł. Kibicowanie Justynie Kowalczyk podczas pierwszego starcia w sprincie stylem klasycznym może kosztować od 57 do 250 zł. Ceny na różne dni zawodów raczej się nie wahają. Kupując bilet na jeden dzień mamy wstęp na wszystkie wydarzenia w tym dniu. Więcej szczegółów TUTAJ.

Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym w Falun rozpoczną się 18. lutego, a zakończą 1. marca 2015 roku. W ramach tego czempionatu rozegranych zostanie 21 konkurencji w trzech dyscyplinach (skoki narciarskie, biegi narciarskie oraz kombinacja norweska).

Źródło: falun2015.com

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.