Moc atrakcji w Wiśle

fot.: M. Sosna
fot.: M. Sosna

Emocji nie tylko sportowych podczas Pucharu Świata w Wiśle nie zabraknie! Organizatorzy przygotowali dużo atrakcji dla kibiców w mieście jak i pod skocznią. W specjalnie przygotowanej strefie kibica wystąpią zaproszone przez organizatorów gwiazdy muzyczne. 

Już tylko 15 dni dzieli nas od Pucharu Świata w Wiśle. Chęć wzięcia udziału w zawodach wyraziło 16 ekip w tym reprezentacja Japonii z Noriakim Kasaim na czele. W tym roku organizatorzy zadbali o rozrywkę dla kibiców, która nie będzie kolidować z konkursami indywidualnymi na skoczni. Na Placu Hoffa w centrum Wisły zostanie utworzona specjalna Strefa Kibica, w której będzie można obejrzeć konkursy skoków narciarskich czy posłuchać występów gwiazd muzycznych na żywo. Wstęp będzie bezpłatny.

Strefa Kibica zostanie otwarta oficjalnie już w czwartek 3 merca (dzień kwalifikacji) o godz. 15:00. O godz. 19:00 młodzi skoczkowie zaprezentują się przed publicznością. Następnie zaplanowano tradycyjne wręczenie numerów startowych najlepszej “10” Pucharu Świata. To wydarzenie zawsze przyciąga dużo kibiców, ponieważ jest to doskonała okazja do uzyskania autografu od swojego ulubionego zawodnika. Wśród nich będą m.in. aktualny lider klasyfikacji generalnej Peter Prevc, rekordzista skoczni w Wiśle-Malince Stefan Kraft i fenomenalny Noriaki Kasai. Gwiazdą muzyczną tego dnia będzie Czadoman, znany z hitu “Ruda tańczy jak szalona”.

W piątek 4 marca, o godz. 11:00, na skoczniach w centrum Wisły odbędzie się konkurs “mini Puchar Świata w skokach narciarskich” dla naszych młodych skoczków. Strefa Kibica ponownie zostanie otwarta od godz. 15:00. Organizatorzy przygotowali dla kibiców konkursy, w których zapewne do wygrania będą ciekawe nagrody. Transmisja skoków na telebimie rozpocznie się o godzinie 20:30. Dwie godziny później imprezę rozkręci Dj Michal Lazar, a po nim wystąpią artyści sceny klubowej Kalwi & Remi.

W ostatni dzień zawodów, Strefa Kibica będzie działała już od godz. 11:00. Konkurs skoków rozpocznie się przed godz. 16:00. O 18:30 na scenie głównej wystąpi przywrócony do życia Freddy Mercury, a po nim przyjdzie czas na słynnych górali – Golec uOrkiestra, których repertuaru nikomu przypominać nie trzeba.

Bilety wstępu na konkursy Pucharu Świata w Wiśle w dalszym ciągu dostępne są na kupbilet.pl.

strefa_kibica_plakat

Źródło: Alicja Kosman/PZN

Mateusz Król
Obserwuj

1 thought on “Moc atrakcji w Wiśle

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.