Mistrzostwa Świata celem Zbigniewa Bródki

Zbigniew-Bródka

Ubiegły sezon nie był najlepszy dla Zbigniewa Bródki. Mistrz olimpijski z Soczi  jednak uspokaja kibiców, gdyż po wielkich sukcesach zawsze przychodzi spadek formy. Najważniejszym celem nadchodzącego sezonu dla Polaka będą Mistrzostwa Świata na dystansach w Rosji.

– Jestem przekonany, że nowy sezon będzie lepszy od poprzedniego, choć z drugiej strony nie zamierzam rozbudzać apetytów – mówi Bródka,

Polak w swoich wypowiedziach zaznacza, iż był świadomy że po wielkich sukcesach z Soczi dopadnie go obniżka formy. Uważa jednak, że mimo wszystko ubiegły sezon nie był złym sezonem w jego wykonaniu. Najwyższy poziom formy prezentował podczas Mistrzostw Świata w holenderskim Heerenveen, gdzie różnice pomiędzy zawodnikami były minimalne.

Na początku października panczeniści wyruszyli na miesięczne zgrupowanie do Inzell. Bródka zaznacza, iż w tym sezonie przygotowawczym szykują pewne zmiany szkoleniowe, nie chce jednak na razie zdradzać szczegółów. Głównym celem Polaka będą Mistrzostwa Świata na dystansach, które w lutym odbędą się w Rosji: – Medali nie obiecuję, ale jestem w gronie tych, którzy będą się tam liczyć – zakończył Bródka.

Źródło: lodz.sport.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.