?php>
Po zakończeniu Pucharu Świata biegacze narciarscy z Norwegii startują nadal. Tym razem zawodnicy z półwyspu Skandynawskiego startują rywalizując we własnym kraju. W czwartek na starcie stanęli sprinterzy, którzy brali udział w sprincie drużynowym.
?php>
W rywalizacji kobiet najlepsze okazały się bliźniaczki Tiril i , które są kuzynkami Heidi Weng. Drugie miejsce zajęły biegaczki Kari Øyre Slind i Silje Øyre Slind, a brąz zdobyły Tuva Bakkemo oraz Ingvild Flugstad Østberg.
?php>
Wśród mężczyzn zwyciężyli Martin Løwstrøm Nyenget i Håvard Solås Taugbøl, srebro wywalczyli Aleksander Emil Dyberg Ek i Sindre Bjørnestad Skar, a na najniższym stopniu podium stanęli Martin Johnsrud Sundby i Andrew Musgrave.
?php>
Wyniki mężczyzn:?php>
?php>
- Martin Løwstrøm Nyenget i Håvard Solås Taugbøl, Lillehammer SK lag 1
?php>
- Aleksander Emil Dyberg Ek i Sindre Bjørnestad Skar, Bærums Verk Hauger Idrettsfore lag 1
?php>
- Martin Johnsrud Sundby i Andrew Musgrave, Røa IL lag 1
?php>
- Vebjørn Turtveit i Sjur Røthe, Voss IL lag 1
?php>
- Torstein Bu i Gjøran Holstad Tefre, Førde IL lag 1
?php>
- Petter Northug Jr i Even Northug, Strindheim IL lag 1
?php>
- Magnus Stensås i Niklas Dyrhaug, Tydal IL lag 1
?php>
- Magne Haga i Herman Martens Meyer, Åsen IL lag 1
?php>
- Fredrik Riseth i Johannes Høsflot Klæbo, Byåsen IL lag 1
?php>
- Simen Hegstad Krüger i Simen Thune Rolfsen, Lyn Ski lag 1
?php>
- Lars Sørensen i Anders Næstdahl Gløersen, Rustad IL lag 1
?php>
- Sivert Grøtan Eriksen i Didrik Tønseth, Byåsen IL lag 2
?php>
- Harald Ihlebæk i Anders Sørensen, Bækkelagets SK lag 1
?php>
- Thomas Albertsen Dahlen i Torstein Røvik, IL Varden Meråker Lag 1
?php>
- Eirik Sverup Augdal i Emil Sørgård, Ringkollen SK lag 1
?php>
- Eirik Asdøl i Erland Kvisle, Asker SK lag 1
?php>
- Emil Intelhus Brøto i Pål Golberg, Gol IL lag 1
?php>
- Fredrik Helgestad i Stian Berg, Hamar SK lag 1
?php>
- Anders Haga i Amund Hoel, Åsen IL lag 2
?php>
- Fredrik L Nilsen i Harald Astrup Arnesen, Hemnig, IL lag 1
?php>
- Jørgen Borgersen i Simen Wahl, Bækkelagets SK lag 2
?php>
- Lars Ove Aunli i Thomas Ekren, Strindheim IL lag 2
?php>
- Iver Tildheim Andersen i Tor Olav Hægeland, Rustad IL lag 2
?php>
- Kristoffer Bergset i Jonas Aasbø, Surnadal IL lag 1
?php>
- Kasper Andersson Herland i Trym Halbjørhus Fikke, Hemsedal IL lag 1
?php>
- Edvin Kristoffer Frost i Elias René Valøy, Tromsø SK lag 1
?php>
- August Noreng i Mikkel Arntsen, Sortland og Omegn SK lag 1
?php>
- Samuel Hendry i Ty Godfrey, Canmore lag 1
?php>
- Emil Wiik i Maks Zechel, Asker SK lag 2
?php>
- Kristoffer Grøv i Mathias Rundgreen, Byaasen Skiklubb lag 1
?php>
- Erlend Widerøe Henning i Tobias Topp Sandvik, Hjelmeland IL lag 1
?php>
- Andreas Finni Magnusssen i Petter Thorslund Aadland, Nittedal IL lag 1
?php>
- Sigurd Lund Røer i Mats Burud Skjølsvold, Bækkelagets SK lag 3
?php>
- Arngrim Sørumshagen i Håkon Ramstad, Gjørvik SK lag 1
?php>
- Trym Jensen i Anton Jensen, Kjelsås IL lag 1
?php>
- Jakob Odland i Svein Odland, Bjerkreim IL lag 1
?php>
- Jørgen Strøm i Finn Hågen Krogh, Tverrelvdalen IL lag 1
?php>
- Mathias Witte i Thor Eirik Skaret Monsen, Alta IF lag 1
?php>
- Eirik Skoglund Dahler i Torjus Johansen, Bossekop UL lag 1
?php>
?php>
Wyniki kobiet:?php>
?php>
- Tiril Udnes Weng i Lotta Udnes Weng, Nes Ski lag 1
?php>
- Kari Øyre Slind i Silje Øyre Slind, Oppdal IL lag 1
?php>
- Tuva Bakkemo i Ingvild Flugstad Østberg, Gjøvik SK lag 1
?php>
- Astrid Stav i Kathrine Rolsted Harsem, IL Varden Meråker 1
?php>
- Magni Smedås i Mari Støen Gussiås, Lillehammer SK lag 1
?php>
- Silje Theidorsen i Merete Myrseth, Kvaløysletta Skilag lag 1
?php>
- Marthe Skaanes i Berit Mogstad, Strindheim IL lag 1
?php>
- Anikken Gjerde Alnæs i Maiken Caspersen Falla, Gjerdrum IL lag 1
?php>
- Hanne Skulbru i Wenche Aune Snildalsli, Strindheim IL lag 2
?php>
- Anette Kjellbergvik i Berthe Annette Svenkerud, Kvaløysletta SL 2
?php>
- Mari Nordlunde i Marte Nordlunde, Follebu SK lag 1
?php>
- Henriette Heitmann Mikkelsen i Emilie Kristoffersen, Alta IF lag 1
?php>
- Sigrid Stakston i Thea Krokan Murud, Søre Ål IL lag 1
?php>
- Sirin Elisabeth Strand i Johanne Holdsbø, Alta IF lag 3
?php>
- Marthe Kristine Hafsahl Karset i Ragnhild Marie Hafsahl Karset, Vang SL lag 1
?php>
- Andrine Charlotte Ordemann Olsen i Magni Klevstad Jakobsen, Alta IF lag 2
?php>
- Pauline Forren i Karoline Bye Øren, Lillehammer SK lag 3
?php>
?php>
Źródło: Informacja własna
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz