Mianowano szefa norweskiego turnieju skoków, nazwa w październiku

fot. skiforbundet.no

fot. skiforbundet.no
fot. skiforbundet.no

Sezon zimowy w skokach narciarskich zbliża się wielkimi krokami. Norwegowie dopracowują szczegóły nowego turnieju, który ma odbyć się u nich po mistrzostwach świata. Wybrali już osoby, które będą kierowały organizacją i marketingiem.

Arne Åbråten  został mianowany szefem nowego turnieju skoków w Norwegii. Arne wcześniej pracował jako dyrektor marketingu kadry skoczków, a w ostatnich latach był zastępcą komitetu skoków. 49-latek z Hadeland ma ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Arne będzie odpowiedzialny za prowadzenie różnych grup pracujących przy turnieju. Świeżo wskazany dyrektor zapewnia, że realizacja i jakość będzie najlepsza. – Jestem bardzo zaskoczony powierzeniem mi tego zadania. Mimo to, jestem bardzo wdzięczny za danie mi tej szansy. To będzie ekscytujące pracować przy tak ważnym wydarzeniu dla Norweskiego Związku Narciarskiego. Zbudujemy najlepszy turniej skoków na świecie – mówi Åbråten.

Norwegowie postanowili też wskazać nowego menadżera sprzedaży przy nowo powstającym turnieju. Został nim Erik P. Ulvness. Będzie on odpowiedzialny za odnajdowanie koncepcji sponsoringu oraz pozyskiwaniu sponsorów. 47-latek z Nesoddtangen pracował także w tej dziedzinie dla FIS i ma duże doświadczenie w tego typu wydarzeniach, imprezach, sprzedaży i marketingu. – Rozpoczęliśmy pracę i jestem bardzo podekscytowany, aby rozwinąć ekscytujące koncepcje turnieju skoków i przyczynić się do zapewnienia finansowej płynności tego ważnego wydarzenia – powiedział Ulvness. Teraz czekamy na nazwę turnieju. Jak udało nam się dowiedzieć, ma ona zostać podana do wiadomości publicznej na początku października.

Źródło: skiforbundet.no / informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.