Maryna Gąsienica-Daniel podpisała umowę partnerską

fot. Alicja Kosman / PZN

Poltent, czyli producent urządzeń pneumatycznych został oficjalnie Głównym Partnerem Martyny Gąsienicy-Daniel. Umowa została podpisana podczas FIS Grand Prix w Wiśle na specjalnie zorganizowanym spotkaniu.

Firma Poltent oraz Maryna Gąsienica-Daniel podpisali roczną umowę o współpracy. Poltent jest producentem najwyższej jakości nośników pneumatycznych i współpracą z Polskim Związkiem Narciarskim jest związany już od trzech lat. Współpraca ta została poszerzona teraz o indywidualny sponsoring Maryny Gąsienicy-Daniel. – Nasza współpraca z Polskim Związkiem Narciarskim rozpoczęła się trzy lata temu i układa się rewelacyjnie. Jesteśmy bardzo z niej zadowoleni, dlatego chciałbym podziękować Janowi Winklowi i Wojciechowi Gaworowi za tę współpracę – opowiada Szymon Wichrzycki, przedstawiciel firmy Poltent.

Z rozpoczęcia współpracy z firmą Poltent zadowolona jest również reprezentantka Polski. – Na początku chciałabym serdecznie podziękować firmie Poltent za zainteresowanie oraz okazane wsparcie na nadchodzący sezon olimpijski. Jestem bardzo wdzięczna za zaufanie. Będę dążyła do tego, aby współpraca z moim Głównym Partnerem układała się w możliwie najlepszy sposób – opowiada z uśmiechem na twarzy Maryna Gąsienica-Daniel.

Źródło: Anna Karczewska / PZN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *