Małysz ekspertem w TVP

adam-malysz-1

Po blisko 5 latach współpracy ze stacją Eurosport, Adama Małysza czeka zmiana. Od nowego sezonu zostanie ekspertem TVP. Póki co nie wiadomo, czy zobaczymy go także w roli komentatora, czy poprzestanie na roli gościa w studiu.

Małysz pierwszy raz pojawił się na antenie Eurosportu w roli dziennikarza w listopadzie 2011 roku. Od sezonu 2012/13 jego występy miały już charakter ciągły. Orzeł z Wisły komentował zawody samodzielnie lub w duecie, można było też obejrzeć materiały video z jego udziałem. Już w trakcie pracy w Eurosporcie można go było jednak zobaczyć na antenie TVP. Jeden z najlepszych skoczków w historii był gościem w studiu podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi.

Transfer Małysza do TVP oznacza, że dołączy do grona stałych ekspertów tej stacji: Apoloniusza Tajnera – prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i Rafała Kota – byłego fizjoterapeuty kadry narodowej skoczków. Możemy być pewni, że fachowe spojrzenie dyrektora koordynatora PZN wzbogaci transmisję i uczyni ją jeszcze ciekawszą. TVP pokaże wszystkie konkursy w tym sezonie, a także lutowe Mistrzostwa Świata w Lahti.

Źródło: sport.tvp.pl

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.