Magnus Krog skupia się na mistrzostwach świata w Lahti

fot. gfx.dagbladet.no/

fot. gfx.dagbladet.no/
fot. gfx.dagbladet.no/

W wywiadzie udzielonym FIS norweski kombinator Magnus Krog przyznał, że jego najważniejszym celem na ten sezon są mistrzostwa świata w Lahti.

Norweska kadra kombinatorów ostatnio trenowała podobnie jak Polacy w Oberhofie. Skandynawowie skupili się przede wszystkim na treningach na skoczni i w tunelu. Krog przyznał, że grupa norweskich kombinatorów jest zgrana i zmotywowana. Wszystko po to, żeby zdobyć złoty medal drużynowo na mistrzostwach świata w Lahti. Podczas tej imprezy Magnus Krog chce wywalczyć również medal w rywalizacji indywidualnej.

Pierwszym sprawdzianem formy będą zawody Pucharu Świata w Ruce, które odbędą się 26 i 27 listopada. Krog zapowiada, że reprezentanci Norwegii będą walczyć na jak najlepsze miejsca w Pucharze Świata od samego początku rywalizacji. Magnus Krog jestem ojcem półrocznego Odina, zawodnik powiedział, że wychowanie dziecka to ciekawe i zabawne doświadczenie.

Magnus Krog to aktualny mistrz olimpijski w drużynie i brązowy medalista igrzysk w Soczi w rywalizacji indywidualnej. W ostatnim sezonie zwyciężył zawody pucharowe w Lillehamer oraz w Val di Fiemme.

źródło: fis-ski.com

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.