Magdalena Pałasz dla Sportsinwinter.pl: ” Upadki mnie załamywały, ale jestem zadowolona.”

Magdalena Pałasz
fot. Aneta Gąska

W ubiegły weekend odbyły się pierwsze w historii Mistrzostwa Polski kobiet. Zwyciężyła Magdalena Pałasz, z którą udało nam się chwilę porozmawiać. Po pierwsze poprosiliśmy aby oceniła swoje konkursowe skoki oraz aktualną formę. – Wydaje mi się że skoki były w porządku, chociaż nie do końca jestem zadowolona z lądowania. Od poniedziałku miałam zgrupowanie tutaj w Szczyrku i poprawiłam kilka błędów, które popełniałam wcześniej, mam nadzieje że będzie jeszcze lepiej ale ogólnie jestem zadowolona z formy. – powiedziała Pałasz.

Zapytaliśmy również czy jest zadowolona z przebiegu okresu przygotowawczego. – Zaliczyłam w tym sezonie sporo upadków, które mnie trochę załamywały ale ogólnie jestem zadowolona z tego co przepracowałam. – mówiła 19-letnia skoczkini.

Na koniec uśmiechnięta Magdalena Pałasz opowiedziała nam o swoich planach na sezon zimowy: – Dobrze skakać. Powiem tak, wolę sobie zachować te cele dla siebie i jak je zrealizuje to pod koniec sezonu wtedy powiem że jestem zadowolona z tego co zrobiłam i jaką prace wykonałam przed sezonem.  – zakończyła Pałasz.

Pełny wywiad wideo

Źródło: informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.