Maciej Kot: Nie mogę wrócić do siebie!

Maciej KotMinionego weekendu w Zakopanem nie będzie miło wspominał Maciej Kot. Zawodnik z Zakopanego nie wystąpił w konkursie drużynowym, a w indywidualnym zajął dopiero 30 miejsce. W wywiadzie dla naszej strony Maciej Kot przyznał, że nie może wrócić do dawnej formy. 

Maciej Kot nie potrafił znaleźć pozytywnych rzeczy w swoich skokach po weekendzie w Zakopanem. Za to podkreślił, że kibice dają mu ogromne wsparcie i dziękuję im za to. Maciej Kot chciałby się odwdzięczyć im za ten doping jednak w obecnej chwili nie jest w stanie tego zrobić – Oni mnie zawsze podbudowują. Wielkie dzięki za to. Jest mi po prostu głupio i przykro, że nie mogłem ze swojej strony czegoś w zamian im dać. Stawili się tu dzisiaj tak licznie – komentuje po niedzielnych zawodach Maciej Kot.

Na pytanie odnośnie współpracy z psychologiem, Maciej Kot przyznał, że jemu jak i kadrze taka pomoc by się przydała – Potrzebuję jak najbardziej. Myślę, że każdy rok współpracy z psychologiem dużo by dawał. Teraz na pewno jednym z powodów dla których nie możemy się pozbierać jest zszargana psychika, która w trakcie tego sezonu poprzez różne dziwne i nie przyjemne wydarzenia została tak zszargana. Nie mogę wrócić do siebie. Taki konkurs jak ten dzisiaj też nie pomaga. Pomoc na pewno by się przydała. Po sezonie taką współpracę zaproponuję trenerowi. Jeżeli się nie zgodzi to będę współpracował z psychologiem na własną rękę.

Maciej Kot bez wahania wskazał zwycięzce indywidualnego konkursu w Zakopanem – Kamil Stoch! – odpowiedział zakopiański zawodnik.

PEŁNY WYWIAD WIDEO

Źródło: Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.