LPK w Wiśle: Andrzej Stękała najlepszy w serii próbnej, Murańka trzeci

Za nami seria próbna przed niedzielnym konkursem indywidualnym Letniego Pucharu Kontynentalnego w Wiśle. Z najlepszej strony pokazał się Andrzej Stękała, któremu sędziowie zmierzyli 129,5 m. Na trzecim miejscu znalazł się wczorajszy triumfator Klemens Murańka.

Z bardzo dobrej strony w serii próbnej przed dzisiejszym konkursem Letniego Pucharu Kontynentalnego w Wiśle spisali się reprezentanci Polski. Pierwszy wynik osiągnął Andrzej Stękała, który z 16. belki startowej uzyskał 129,5 metra. Wiele wskazuje na to, że ponownie powalczy o podium. Na drugim miejscu znalazł się Moritz Baer z Niemiec, któremu sędziowie zmierzyli 124,5 m. Za nim znaleźli się kolejni Polacy. Trzeci był wczorajszy triumfator Klemens Murańka, który jako jedyny skakał z 15. belki i skoczył 126 m. Czwarty był Paweł Wąsek z odległością 130 metrów. Na szóstej lokacie uplasował się Aleksander Zniszczoł ze skokiem na 124,5 metra.

Pozostali nasi reprezentanci zostali sklasyfikowani dalej. Tomasz Pilch był trzynasty, Kacper Juroszek dziewiętnasty, Adam Niżnik dwudziesty pierwszy, Wiktor Pękala dwudziesty piąty, Jan Habdas dwudziesty piąty, Mateusz Gruszka czterdziesty pierwszy a Bartosz Czyż dopiero pięćdziesiąty.

Pełne wyniki

Źródło: Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.