LPK w Rasnovie: W treningu najlepszy Pius Paschke, a w serii próbnej David Siegel

W treningu najlepszy okazał się Pius Paschke. Drugi był Klemens Murańka, trzeci Aleksander Zniszczoł. Natomiast w serii próbnej zwyciężył David Siegel. Drugie miejsce należało do Jana Ziobro, a trzecie zajął Pius Paschke.

W treningu triumfował Pius Paschke. Niemiec poszybował na 101 metr, co dało mu w sumie 67.3 punktów. Drugi wynik należał do Klemensa Murańki, który skoczył 98 metrów i do lidera stracił 4.9 punktów. Z kolei trzecie miejsce zajął Aleksander Zniszczoł. Polak wylądował na 92 metrze i uzyskał notę wynoszącą 62.3 punktów. Czwarty był Andreas Schuler. Jan Ziobro (91 m) uplasował się na lokacie 6, Bartłomiej Kłusek (89 m) został sklasyfikowany na pozycji 16, a Przemysław Kantyka (86 m) był ostatecznie 18.

Pełne wyniki treningu

Seria próbna podobnie jak trening należała do reprezentanta Niemiec, lecz tym razem był to David Siegel. Powracający do rywalizacji skoczek wylądował na 94.5 metrze i uzyskał notę punktową wynoszącą 58.9. Drugą pozycję zajął nasz reprezentant, czyli Jan Ziobro. Polak w serii próbnej przed konkursem w Rasnovie poszybował na 88 metr i do lidera stracił 1.6 punktów. Natomiast trzecie miejsce zajął triumfator wcześniejszego treningu – Pius Paschke, który tym razem skoczył 91.5 metra, co dało mu 56.5 punktów. Przemysław Kantyka (89 m) znalazł się na miejscu 7, Bartłomiej Kłusek (88 m) uplasował się na lokacie 11, Klemens Murańka (87.5 m) został sklasyfikowany na pozycji 13, a Aleksander Zniszczoł (85 m) był 26.

Pełne wyniki serii próbnej

Źródło: informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.