LPK w Klingenhtal: Treningi dla Sondre Ringena i Dimitrija Wasiliewa, dobre skoki Kantyki

Za nami dwie serie treningowe przed konkursem Letniego Pucharu Kontynentalnego rozgrywanego na skoczni w Klingenthal. Najlepiej wypadli w nich reprezentant Norwegii Sondre Ringen i Dmitrij Wasiliew. Dobre skoki oddał Przemysław Kantyka. 

Pierwszy trening przebiegał w zmiennych warunkach. Wiatr wiał z różnych kierunków. Najlepiej poradził sobie z tym Norweg Ringen, który uzyskał 135,5 m. Drugi był jego kolega z drużyny Thomas Aasen Markeng, który wylądował o pół metra bliżej. Trzeci wynik uzyskał Andreas Wank (134 m). Z dobrej strony pokazali się również Aleksander Zniszczoł (127,5 m) oraz Przemysław Kantyka (128 m), którzy zajęli odpowiednio 6 i 7. miejsce. W drugiej dziesiątce uplasował się Paweł Wąsek, który po skoku na 129 m zajął 15. pozycję. W trzydziestce zmieścili się również: Tomasz Pilch (124,5 m), Andrzej Stękała (116 m) i Klemens Murańka (131 ,5 m), którzy zajęli kolejno 23, 24 i 29. lokatę.

Druga seria treningowa należała do Dimitrija Wasiliewa, który uzyskał 142 m. Drugi ponownie był Thomas Aasen Markeng (137 m). Trzeci po skoku na 140,5 m był Polak Przemysław Kantyka.

Pełne wyniki

źródło: informacja własna 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.