LGP Wisła: Znamy składy reprezentacji na jutrzejszy konkurs drużynowy

fot. Agnieszka Białek
fot. Agnieszka Białek

Za nami oficjalne treningi i kwalifikacje na skoczni w Wiśle-Malince. Już jutro odbędzie się konkurs drużynowy. Znamy już składy poszczególnych drużyn. 

Nasz kraj w jutrzejszym konkursie drużynowym będzie reprezentować dobrze znany nam skład, który wywalczył m.in. brązowy medal drużynowy na Mistrzostwach Świata w Val di Fiemme. Na skoczni powalczą zatem: Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki oraz Kamil Stoch.

Na starcie konkursu drużynowego zobaczymy 12 drużyn. Reprezentacja Niemiec, która w ubiegłym sezonie wygrała Puchar Narodów, wystąpi w składzie: Andreas Wank, Stephan Leyhe, Richard Freitag oraz Andreas Wellinger. W jutrzejszej rywalizacji groźni mogą być również Norwegowie: Johann Andre Forfang, Kenneth Gangnes, Phillip Sjoeen i Anders Fannemel.  Nie możemy również zlekceważyć reprezentacji Austrii, która zaprezentuje się w składzie: Michael Hayboeck, Manuel Poppinger, Thomas Diethart oraz Stefan Kraft.

Lista startowa jutrzejszego konkursu drużynowego

Pierwsza seria konkursu drużynowego rozpocznie się o godz. 20:15. Czy polska drużyna ponownie zwycięży na swojej skoczni? Trzymamy kciuki!

źródło: informacja własna / fis-ski.com

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.