LGP w Wiśle: Sprzedaż biletów zgodnie z planem. Wąsowicz tłumaczy wzrost cen

Jak poinformował nasz portal dyrektor skoczni w Wiśle-Malince, Andrzej Wąsowicz problemy z ustaleniem daty inauguracji cyklu Letniego Grand Prix w Wiśle nie wpłynęły na datę rozpoczęcia sprzedaży biletów na wydarzenie. Były wiceprezes PZN wytłumaczył także kwestię podniesienia cen wejściówek i usunięcia możliwości nabycia karnetów.

Wczoraj organizatorzy zawodów Letniego Grand Prix w Wiśle poinformowali o rozpoczęciu sprzedaży biletów na konkursy już w poniedziałek 15 kwietnia. Okazuje się, że sprawa do niedawna nie była jeszcze tak jasna, a sam termin zawodów stanął pod sporym znakiem zapytania. –  Działacze na szczęście już potwierdzili nam, że pozostanie data, którą ustaliliśmy na początku – mówił Andrzej Wąsowicz, dyrektor skoczni w Wiśle. – Ten problem nie wpłynie zatem na rozpoczęcie sprzedaży biletów, którą rozpoczniemy w poniedziałek 15 kwietnia po północy – przyznał. Dziś poznaliśmy także program zawodów LGP, które ostatecznie odbędą się na wiślańskim obiekcie w dniach 19-21 lipca.

Wielu kibiców pytało nas właśnie o wspomnianą sprzedaż wejściówek na zawody. Spore emocje wywołały ich ceny, których wzrost wytłumaczył Wąsowicz. – O ile przy biletach na Puchar Świata budżet jest w tym momencie większy i możemy sobie pozwolić na zmniejszenie ich ceny, tak zupełnie odwrotnie jest latem – przyznał prezes Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego. – Zdecydowaliśmy także, że nie będziemy prowadzić sprzedaży karnetów, które nie były dla nas zwyczajnie opłacalną opcją.

Dużo tańsze bilety będzie można kupić za to na zawody Pucharu Świata w Wiśle, które zostaną rozegrane w dniach 22-24 listopada. Wejściówki znajdziecie od poniedziałku za pośrednictwem portalu KupBilet.pl.

Źródło: informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.