LGP w Wiśle: Skoczkowie spotkają się z kibicami na treningu!

Po raz kolejny podczas Letniego Grand Prix w Wiśle, polscy skoczkowie spotkają się z kibicami podczas treningu w hali. Każdy kibic będzie miał okazję zapoznać się z tajnikami treningu skoczków na hali sportowej, wziąć udział w konferencji prasowej z kadrowiczami, a także zdobyć pamiątkowe autografy i zrobić sobie zdjęcie ze swoim idolami.
– Już dziś zachęcamy kibiców skoków narciarskich do przysyłania swoich propozycji pytań do poszczególnych skoczków i członków sztabu szkoleniowego. Najciekawsze zostaną zadane podczas otwartego treningu. Pytania prosimy wysyłać na adres: info@wisla-malinka.com z dopiskiem „Pytanie – trening otwarty” – informuje Katarzyna Koczwara, szefowa Biura Prasowego FIS Grand Prix Wisła 2014.
Trening otwarty jest formą integracji skoczków z kibicami, którą zawodnicy polubili. – Jest to bardzo fajny pomysł przede wszystkim dlatego, że kibice mogli zobaczyć jak to wszystko wygląda, że nasza aktywność sportowa to nie tylko iść i skoczyć, ale jest jeszcze cała masa rzeczy, którą musimy zrobić, żeby być jak najlepszymi na skoczni – powiedział po zeszłorocznym treningu Kamil Stoch i jednocześnie przyznał, że dla zawodników była  to sytuacja wyjątkowa. – Wszyscy śledzą każdy nasz ruch. Jeżeli ktoś się pomyli to wszyscy to widzą, ale z drugiej strony jest zabawa i jest bardzo fajnie – przyznał wówczas podwójny złoty medalista z Soczi.

Tradycyjnie trening otwarty odbędzie się w Hali Sportowej im. Wiślańskich Olimpijczyków w centrum Wisły (pl. Hoffa 5). Początek zaplanowano na godz. 11:00. Od godz. 9:30 przed halą wydawane będę bezpłatne wejściówki, upoważniające do zajęcia miejsca na trybunach hali.
Pytania do zawodników i członków sztabu szkoleniowego można wysyłać do 20 lipca 2014r. na adres: info@wisla-malinka.com z dopiskiem „Pytanie – trening otwarty”.

źródło:Alicja Kosman / PZN
Autor komunikatu: Katarzyna Koczwara / PZN
Foto: Alicja Kosman / PZN

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.