LGP w Wiśle: Przed nami konkurs drużynowy (lista startowa)

Już dziś odbędzie się pierwszy konkurs drużynowy z cyklu Letniej Grand Prix. Na starcie pojawi się trzynaście reprezentacji.

To właśnie na piątek zostały zaplanowane pierwszy konkurs drużynowy w tegorocznej Letniej Grand Prix. Do startu zgłoszono 52 zawodników z trzynastu nacji. Trener Stefan Horngacher już wczoraj ogłosił skład reprezentacji Polski na dzisiejsze zawody. W pierwszej grupie pojawi się Piotr Żyła, w drugiej zobaczymy Kamila Stocha, a w trzeciej Dawida Kubackiego. Rywalizacje zakończy Maciej Kot. Warto również dodać, że Polacy jako zdobywcy Pucharu Narodów za sezon 2016/2017 będą kończyli daną grupę zawodników. Oprócz reprezentacji Polski na belce startowej zobaczymy również między innymi: drużynę z Niemiec (Andreas Wank, Karl Geiger, Andreas Wellinger, Stephan Leyhe) czy reprezentacje Norwegii (Anders Fannemel, Robert Johansson, Kenneth Gangnes, Daniel Andre Tande).

Tym razem prognozy pogody są optymistyczne. Na konkurs drużynowy jest zapowiadana słoneczna pogoda, a wiatr nie powinien przekraczać 2 m/s.

Plan zawodów:

16:30 – seria próbna

17:30 – pierwsza seria

Lista startowa

Źródło: informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.