LGP w Hinzenbach. Stoch i spółka wracają do gry. Gdzie oglądać? Transmisje TV

Letnie Grand Prix 2021 powoli zbliża się do końca. W najbliższą sobotę odbędzie się konkurs indywidualny mężczyzn na skoczni normalnej w austriackim Hinzenbach. Sprawdźmy, gdzie będzie można obejrzeć transmisję zawodów.

Do zakończenia męskiej edycji LGP pozostały tylko dwa konkursy indywidualne. Pierwszy z nich odbędzie się w sobotę, 25 września, w Hinzenbach. Finałowy konkurs letniego cyklu zostanie rozegrany 2 października w Klingenthal. W klasyfikacji generalnej LGP prowadzi Halvor Egner Granerud, który ma 104 punkty przewagi nad Janem Hoerlem. Norweg ma jednak nie wystartować w Austrii, więc rywale będą mieli szansę na zmniejszenie strat. Najlepsi z Polaków, Jakub Wolny i Dawid Kubacki, znajdują się kolejno na 4 i 5 miejscu.

Do składu na zawody w Hinzenbach trener Michał Doleżal wytypował 6 skoczków: Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Andrzeja Stękałę, Pawła Wąska oraz Kacpra Juroszka. Transmisję sobotniego konkursu przeprowadzi TVP Sport. Początek o godzinie 15:25. Nie będzie dostępnej transmisji z piątkowych kwalifikacji.

Data Wydarzenie Gdzie oglądać – transmisja
24.09.2021 Kwalifikacje Brak transmisji
25.09.2021 Konkurs indywidualny – TVP Sport godz. 15:25

Źródło: informacja własna