LGP w Hinzenbach. Stoch i Kubacki walczą o końcowy triumf. Gdzie oglądać? Transmisje TV, stream online

fot. M. Rudzińska

Walka o końcowy triumf w klasyfikacji generalnej LGP wkracza w decydującą fazę. W ten weekend odbędą się zawody w austriackim Hinzenbach. Przedstawiamy, gdzie będzie można obejrzeć nachodzącą rywalizację.

fot. M. Rudzińska

W klasyfikacji generalnej letniego cyklu prowadzą ex aequo Kamil Stoch i Dawid Kubacki. Przed dwoma ostatnimi konkursami indywidualnymi w Hinzenbach i Klingenthal wydaje się, że to pomiędzy nimi rozstrzygnie się walka o triumf w tegorocznym LGP. Nasi mistrzowie muszą być jednak czujni, bo zaledwie 30 punktów traci do nich Manuel Fettner. Za plecami austriackiego weterana czai się z kolei Paweł Wąsek. Czołową piątkę zamyka Gregor Deschwanden ze Szwajcarii, a na szóstym miejscu, ze stratą 70 punktów do liderów, plasuje się Jakub Wolny. Jak zatem widzimy aż 4 naszych zawodników ma realną szansę na walkę o trofeum za zwycięstwo w letnim cyklu.

W ten weekend w Hinzenbach odbędzie się jeden konkurs indywidualny. Zostanie on rozegrany w niedzielę o godzinie 13. Dzień wcześniej, w sobotę, odbędą się kwalifikacje. Transmisje przeprowadzą Eurosport i TVP Sport, a zmagania będzie można obejrzeć także w internecie.

Data Wydarzenie Gdzie oglądać
24.09. Kwalifikacje -Player (18:20)
25.09. Konkurs indywidualny -Eurosport2 (12:55)

-Player (12:50)

-TVP Sport (13:00)