LGP w Hakubie: Dublet Kobayashiego? O 11:30 drugi konkurs indywidualny (lista startowa)

Podczas wczorajszego konkursu w Hakubie nastąpiła dominacja Japończyków. Najlepszy okazał się Ryoyu Kobayashi, a za nim na podium stanęli Yukiya Sato i Keiichi Sato. Czy dziś również obserwować będziemy świetne starty gospodarzy? Jak spisze się polska grupa złożona ze skoczków z kadry B?

Japończycy świetną dyspozycję w Hakubie potwierdzają już dłuższy czas. Pierwszy konkurs indywidualny poszedł ewidentnie po ich myśli – po dyskwalifikacji Jewgienija Klimowa (nr 38), zajęli wszystkie miejsca na podium. W świetnej dyspozycji znajdują się przede wszystkim Ryoyu Kobayashi (nr 34), Yukiya Sato (nr 39) i Keiichi Sato (nr 37). Silni pozostają Naoki Nakamura (nr 40), czy Killian Peier (nr 35).

Na olimpijskich obiektach patrzymy również na formę Polaków, którzy pojechali tam w składzie złożonym z zawodników kadry B. Wczoraj świetnie radził sobie Paweł Wąsek (nr 28), który zajął 4. pozycję. Poza nim w kwalifikacjach o 10:30 wystartują jeszcze: Klemens Murańka (nr 19), Aleksander Zniszczoł (nr 30), Kacper Juroszek (nr 7) i Andrzej Stękała (nr 23).

LISTA STARTOWA

Na początek dnia w Japonii kwalifikacje (bądź trening) – wystartują o 10:30. Godzinę później ruszy pierwsza seria konkursowa. W cyklu LGP po wczorajszych zawodach lideruje wciąż Słoweniec Timi Zajc, przed Niemcem Karlem Geigerem i Japończykiem Naokim Nakamurą.

Źródło: fis-ski.com/ informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.