DSC_0243

Właśnie zakończyła się seria próbna przed trzecim z kolei konkursem letniej Grand Prix. W Hinterzarten najlepszy okazał się być Tomas Vancura, zaraz za nim znalazł się Marcus Eisenbichgler. Trzecie miejsce na razie zajmuje Joacim Bjoereng z Norwegii.

Tomas Vancura z Czech, który skoczył 106 m prowadzi w serii próbnej przed konkursem indywidualnym w Hinterzarten. Na drugim miejscu plasuje się reprezentant gospodarzy Marcus Eisenbichler (101,5 m). Na trzecim miejscu znajduje się Norweg Joacim Bjoereng (101,5 m). Najlepszy z naszych reprezentantów – Maciej Kot zajmuje czwartą pozycję (100 m). W pierwszej dziesiątce znalazł się Dawid Kubacki, który oddał skok równy 96 m. Kamil Stoch po skoku na 93,5 m zajmuje 28. miejsce, ex aequo na 38. miejscu plasują się Jakub Wolny (89,5 m) i Klemens Murańka (90,5 m). Skok próbny najgorzej wypadł Piotrowi Żyle, który po skoku na 87 m znalazł się na 45. pozycji.

O godzinie 20:00 powinna rozpocząć się pierwsza seria konkursowa. Czy i tym razem zobaczymy naszego reprezentanta na przysłowiowym pudle?

Źródło: informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.