Letni Puchar Bieszczadów już za nami

fot.: zmarzeniemwplecaku.blogspot.com

fot.: zmarzeniemwplecaku.blogspot.com
fot.: zmarzeniemwplecaku.blogspot.com

W sobotę, 20 sierpnia w Zagórzu odbył się Letni Puchar Bieszczadów w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej. Rywalizowano w pięciu kategoriach wśród skoczków, a wśród kombinatorów rywalizowano w dwóch kategoriach.

Na skoczni HS-22 rywalizowali Juniorzy E, wśród których najlepszym okazał się Kacper Jarząbek, zaraz za nim uplasował się Tymoteusz Cienciała, a trzeci był Wiktor Szozda. Pośród Juniorek najlepsza okazała się Daryna Ilchuk z Ukrainy, druga również była Ukrainka, Illia Chebolda, a trzecia była Kalina Sobczyk. Juniorzy D rywalizowali na skoczni HS-43, gdzie najlepszy był Stanisław Majerczyk, drugi był Jan Bukowski, a trzeci Wojciech Troszok. W kategoriach OPEN wśród dziewczyn triumfowała Lilia Romany z Ukrainy, druga była Paulina Cieślar, a ostatnie miejsce zajęła Katarzyna Harsche. W kategorii OPEN kolejne zwycięstwo odniósł Stanisław Majerczyk, za nim uplasował się Jan Rzadkorz, a ostatnie miejsce na podium zajął Szymon Zapotoczny.

W kombinacji norweskiej wśród Juniorów E najlepszy okazał się Kacper Jarząbek, drugie miejsce zajął Oleksandr Schovkoplias z Ukrainy, a trzeci był Rafał Rafacz. Pośród Juniorów D triumfował Stanisław Majerczyk, zaraz za nim uplasował się Jan Rzadkosz, a ostatnie miejsce na podium zajął Jan Bukowski.

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.