Krzysztof Biegun: “Zagotowało się i zepsułem!”

fot. Agnieszka Białek
fot. Agnieszka Białek

Krzysztof Biegun w trakcie minionego weekendu w Zakopanem, dwukrotnie punktował w konkursach z cyklu Pucharu Kontynentalnego. W niedziele była szansa na podium, ale ostatecznie po drugiej serii zajął 16 miejsce. Po konkursie z Krzysztofem Biegunem rozmawiała nasza reporterka. 

W pierwszym konkursie na Wielkiej Krokwi, Krzysztof Biegun zajął 15 miejsce, w drugim był 16 pomimo tego, że po pierwszej serii zajmował 2 pozycje. Jak sam przyznaje jego skoki są coraz lepsze  – Wczoraj (chodzi o sobotni konkurs) moje skoki były takie w miarę przyzwoite, takie jak skakałem na treningu. Lepsze niż poprzednie. W czasie ostatniego treningu w Szczyrku zaczęło mi się dobrze skakać. Dziś ten skok w pierwszej serii wyszedł bardzo dobry i wszystko mi się zgrało tak jak chciałem. Ale druga seria… Zagotowało się i zepsułem!

Krzysztof Biegun bardzo chcę ustabilizować swoje skoki na wysokim poziomie. Jest to jego główny cel na resztę sezonu – Chciałbym skakać takie skoki jak te dzisiejsze w pierwszej serii. Ustabilizować te skoki na wysokim poziomie. Powinno być dobrze i będzie dobrze! – zakończył zawodnik Macieja Maciusiaka.

Pełny wywiad wideo

Źródło: Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.