Krzysiek Pomaga Pomagać – Akcja charytatywna dla Szymona Olka

0

fot. krzysiekpomaga.org

fot. krzysiekpomaga.org
fot. krzysiekpomaga.org

W tym roku po raz kolejny fundacja Krzysiek Pomaga Pomagać organizuje akcję charytatywną, w ramach której odbędzie się szereg różnych wydarzeń. Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na pomoc 14-letniemu skoczkowi narciarskiemu – Szymonowi Olkowi.

Szymon Olek to 14-letni skoczek narciarski, który w 2014 roku uległ poważnemu wypadkowi na skoczki w Zakopanem. Obecnie potrzebuje on pieniędzy na kosztowną rehabilitację. Więcej o Szymonie Olku w materiale filmowym na portalu Youtube.

Już za 3 dni, 18. lutego w Suchem odbędą się zawody w narciarstwie alpejskim w Suchem w konkurencji slalom gigant. Zawody mają formułę open, może w nich wystartować każdy bez względu na poziom umiejętności i wiek. Wpisowe w wysokości 30 zł zostanie przeznaczone na pomoc Szymonowi Olkowi. Zapisy możliwe są w dniu zawodów w biurze zawodów od godziny 8:30 lub na adres liga@mozn.pl do dnia 17.02.2017 do godziny 16:00. Rozpoczęcie slalomu giganta planowane jest na godzinę 10:30. Więcej o tych zawodach w wydarzeniu na facebooku.

Kolejnym wydarzeniem będzie koncert połączony z aukcją. Koncert wraz z licytacją odbędzie się w Krakowie tydzień po zawodach w slalomie gigancie, czyli 25. lutego o godzinie 17:00. Podzielony jest on na dwie części. Wystąpią Marek Raduli i Ryszard Styła (Świat gitarą malowany), a w części drugiej Spectrum Session (Jazz, blues, bossanova). Wejściówki na koncert/ licytację można zarezerwować przez stronę Stowarzyszenia, albo w hotelu Qubus w Krakowie w dniu imprezy. Ceny wejściówek na koncert wynoszą 50, 100 lub 150 zł. Przedmioty, które będą dostępne do wylicytowania można zobaczyć tutaj.

Osobna aukcja prowadzona jest poprzez stronę internetową. W niej m.in. koszulka kolarska mistrza polski z 2015 roku Tomasza Marczyńskiego, plastron Kamila Stocha z Bischofschofen, kombinezon Kamila Stocha, narty Macieja Kota, plastron Macieja Bydlińskiego z Kitzbühel i wiele innych. Pełen katalog dostępny tutaj.

Gdyby ktoś nie mógł przyłączyć się do akcji w żadnej ze wskazanych tu form, a chciałby pomóc, może przekazać darowiznę na leczenie i rehabilitację Szymka na konto Stowarzyszenia (PKO SA 96 1240 4588 1111 0010 6082 5709), koniecznie z dopiskiem: dla Szymona.

plakat-A3_kpp-2017

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.