Kowalczyk znów wygrała!

polonczyk.blox.pl
polonczyk.blox.pl

Licytacja  sztabki złota- zakończona. Kilkanaście dni temu Justyna Kowalczyk przekazała ją Polskiemu Towarzystwu Walki z Mukowiscydozą. Zwyciężczyni zapłaciła aż 97 tysięcy złotych, a została nią… sama Kowalczyk. Justyna wygrała własną licytacje i pokazała tym samym jak wielkie ma serce.

Aukcja rozpoczęła się 20 października. “Aukcyjny123” to właśnie pod tym pseudonimem “ukrywała” się polska mistrzyni olimpijska.  Od samego początku trwania aukcji była bardzo aktywna .Tuż po jej zakończeniu  Kowalczyk napisała za pośrednictwem Facebooka: ” No! Bardzo dziękuję wszystkim licytującym. Już wiecie, że ciężko ze mną wygrać!. Zależało mi na tej sztabce!”

Justyna Kowalczyk wykazała się  podwójną hojnością. Nie tylko przeznaczyła 525 gramów czystego złota na licytację dla – jak sama ich nazywa – „Mukoludków”, ale też zaoferowała prawie 100 tysięcy złotych za jej kupno.

Warto dodać, że to nie pierwszy raz, kiedy nasza mistrzyni pomaga chorym na mukowiscydozę. W zeszłym roku oddała na licytację samochód, który wygrała w Pucharze Świata.

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.