Konkurs: Wygraj książkę “Adam Małysz – moje życie”!

Wszystkich naszych stałych i nowych czytelników serdecznie witamy na zupełnie nowej wersji naszego bloga Zimowe spojrzenie na świat! Nowa domena musi podkreślać, że jesteśmy z Polski. Nie zamykamy się na świat, bo wkrótce zainwestujemy też w domenę międzynarodową. Zrezygnowaliśmy z kilku rzeczy, które może wyglądały profesjonalnie, ale odciągały uwagę od tego, co w naszym założeniu najważniejsze (czyt. TEKSTU). Cieszymy się, że wytrwaliście tą krótką przerwę w naszej aktywności i dlatego przygotowaliśmy dla Was konkurs z nagrodami!

Jeśli chcecie zgarnąć książkę “Adam Małysz – moje życie” oraz autografy dwukrotnego Mistrza Olimpijskiego Kamila Stocha i Dawida Kubackiego, polubcie nasz oficjalny profil na Facebooku, udostępnijcie post konkursowy i odpowiedzcie na poniższe pytania. Wygrywają osoby, które odpowiedzą trafnie na wszystkie pytania w jak najszybszym czasie!

Oto pytania:

1. Co kolekcjonuje Justyna Kowalczyk?

2. W wywiadzie dla Zimowego spojrzenia na świat podczas konferencji prasowej PZN podsumowującej sezon 2013/2014 Apoloniusz Tajner powiedział, że w pewnym miejscu w Polsce brakuje ludzi, aby skoki mogły się rozwinąć. Gdzie dokładnie? (województwo)

3. Jakie państwa uplasowały się w pierwszej trójce klasyfikacji medalowej Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Sochi 2014. Podaj kraje według zajętych miejsc plus liczbę zdobytych złotych medali.

4. Czyje to słowa?

“I wyprzedza Ammann Neumayera o 0,8 sekundy… yyy… metra… yyy… punktu! Przepraszam to z wrażenia, że zobaczyłem Janne Ahonena.”

Odpowiedzi wysyłajcie na adres sportsinwinter@gmail.com w temacie wpisując KONKURS!. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 7. maja 2014 r.

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.