Konkurs! Wygraj autograf Kamila Stocha!

Kamil Stoch
fot. Mateusz Król

Dla wszystkich naszych czytelników przygotowaliśmy małą niespodziankę. Wczoraj liczba polubień naszego profilu na Facebooku przekroczyła 500. Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs. Warunkiem udziału w nim jest polubienie naszego profilu na FB oraz udostępnienie na swojej tablicy postu konkursowego (przypiętego na górze profilu). Aby wygrać autograf Kamila należy odpowiedzieć na 3 pytania:

1. Ile łącznie punktów Pucharu Świata zdobył w swojej karierze Kamil Stoch?
2. Z jakim sloganem nasza redakcja pojechała na Puchar Świata w lotach narciarskich do Harrachova w lutym 2013? (Odpowiedzi szukajcie w Archiwum bloga www.sportsinwinter.pl, wykorzystajcie jedno słowo z tego pytania  )
3. Jaką łączną notę we wszystkich konkursach Pucharu Świata 2013/2014 uzyskał Kamil Stoch?    

Odpowiedzi ślijcie na adres redakcja@sportsinwinter.pl w temacie: Konkurs ! Kto pierwszy ten lepszy!

Mamy dla Was także nagrodę specjalną. Jeśli chcecie zostać jej właścicielami, dokończcie zdanie “Oglądam skoki narciarskie, bo…” i wyślijcie na adres redakcja@sportsinwinter.pl . Nagrodę specjalną wygra najciekawsza odpowiedź naszym zdaniem! Pamiętajcie, że tylko osoby, które lubią nas na FB i udostępnią post konkursowy, mają szansę na nagrody!

Na wszystkie Wasze odpowiedzi czekamy do 8. sierpnia godz. 20:00 . Życzymy powodzenia i jeszcze raz dziękujemy za ponad 500 likes!

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.