Konkurs na urodziny! Wygraj autografy skoczków i zestawy kibica!

LOGO3anDrodzy czytelnicy! To już dokładnie 2 lata od powstania tego bloga! Początkowo działałem sam, publikując swoje subiektywne przemyślenia na temat sportów zimowych. Z dnia na dzień wciągało mnie coraz bardziej, a Was przybywało pod ten adres coraz więcej.

W ciągu pierwszego roku funkcjonowania, Sportsiwinter.pl wciągnęło w swoje szeregi dwie osoby: Agnieszkę Majczak i Annę Felską. W styczniu ubiegłego roku redakcja rozszerzyła się o kilka osób, a dzięki zapałowi nowej wówczas Agnieszki Białek podjęliśmy wyzwanie przekazywania Wam wiadomości ze świata białego szaleństwa. U nas znajdziecie wywiady ze skoczkami, relacje spod skoczni nie tylko zawodów najwyższej rangi, ale także tych bardziej “podwórkowych” oraz nasze spostrzeżenia i uwagi. Dzisiaj nasza ekipa liczy 10 osób, które dzielnie walczą o Wasze uznanie. Agnieszka Białek, Aneta Gąska, Anna Felska, Agnieszka Majczak, Ola Grombik, Karolina Osmańska, Franek Damboń, Michał Kardynał, Bartek Ziaja oraz Mateusz Król, dziękując za wsparcie, zapraszają do udziału w urodzinowym konkursie!

Jeśli chcecie wygrać autografy Piotra Żyły, Kamila Stocha, Janka Ziobry i innych oraz zestawy kibica, odpowiedzcie na poniższe pytania i wyślijcie je na adres redakcja@sportsinwinter.pl . Pamiętajcie, że warunkiem uczestniczenia w konkursie jest polubienie naszego profilu na Facebooku Sportsinwinter.pl oraz udostępnienie postu konkursowego na swojej tablicy (przypięty u góry profilu). Tylko w ten sposób wchodzicie do walki o nagrody!

Oto pytania:

1. Kto wchodzi w skład jury zwodów międzynarodowych w skokach narciarskich? (3)

2. Gdzie Justyna Kowalczyk wywalczyła swój pierwszy medal na seniorskiej imprezie rangi mistrzowskiej (Mistrzostwa Świata, Igrzyska Olimpijskie). Podaj nazwę konkurencji oraz datę zmagań.

3. Nad jakimi błędami musiała popracować Magdalena Pałasz przed sezonem zimowym? (Zacytuj wypowiedź z naszego wywiadu po Mistrzostwach Polski w Szczyrku)

4. Ilu Polaków odnosiło triumfy w zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem?

Czas trwania konkursu: 14.12.14 – 21:00 . 

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.