Klemens Murańka z kontuzją kolana!

SAM_2043To już kolejna kontuzja w Polskim zespole. Klemens Murańka ledwo zdążył przyjechać na zgrupowanie do niemieckiego Klingenthal i już nabawił się urazu kolana w wyniku czego jest już w drodze powrotnej do Polski.

Klemens Murańka od pewnego czasu zmagał się z problemami z kolanem. Wydawało się, że wszystko jest już w porządku, tak więc młody skoczek pojechał na zgrupowanie do Klingenthal. Tam podczas zajęć na sali kontuzja się odnowiła.  – Po jednym odbiciu na sali coś przeskoczyło w kolanie Klimka. Zawodnik nie ma pełnego wyprostu w kolanie i szkoda pogłębiać uraz, dlatego jesteśmy właśnie w drodze do doktora Aleksandra Winiarskiego – powiedział Zbigniew Klimowski, asystent Łukasza Kruczka w kadrze polskich skoczków, który przebywał w Klingenthal z częścią naszych zawodników.

Podczas dwóch tygodni nowego sezonu zimowego w naszym zespole pojawiły się już aż 3 kontuzje. Klemens Murańka dołączył do Kamila Stocha, który zmaga się z urazem stawu skokowego oraz do Jana Ziobry, który skręcił kostkę podczas gry w siatkówkę. Jak tłumaczył trener Łukasz Kruczek , z tym ostatnim jest już wszystko w porządku, aktualnie bierze udział w Pucharze Świata w Kuusamo i nie miał żadnej przerwy w treningach.

Źródło:eurosport.onet.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.