Kasai w składzie Japończyków na początek PŚ

Trener reprezentacji Japonii podał skład kadry na pierwsze cztery weekendy nadchodzącego Pucharu Świata w skokach. W drużynie nie zabrakło miejsca dla triumfatora poprzedniego sezonu, ale także niezwykle doświadczonego Kasaiego. Znana jest również reprezentacja pań na Lillehammer i Klingenthal.

W minionym weekendzie zostały rozegrane mistrzostwa Japonii w skokach narciarskich, w których triumfowali bracia Kobayashi – najpierw Junshiro na normalnej, potem Ryoyu na dużej skoczni. Obu zobaczymy podczas pierwszych zawodów Pucharu Świata 2019/2020 – w Wiśle, Ruce, Niżnym Tagile i Klingenthal. W składzie powołanym przez trenera reprezentacji Kraju Kwitnącej Wiśni Hideharu Miyahirę znajduje się także drugi zawodnik tegorocznego Letniego Grand Prix Yukiya Sato. Obok niego podczas pierwszych konkursów o punkty do klasyfikacji generalnej walczyć będą również Daiki Ito, Naoki Nakamura oraz weteran skoczni Noriaki Kasai. Jak podaje portal Skijumping.pl, do zmian w składzie ma dojść dopiero podczas zawodów w Engelbergu.

Podany został także skład Japonek na konkursy PŚ w Lillehammer oraz Klingenthal. W drużynie znalazły się czwarta zawodniczka klasyfikacji generalnej poprzedniego sezonu Sara Takanashi, Yuki Ito, Nozomi Maruyama, Yuka Seto i Kaori Iwabuchi.

źródło: skijumping.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.