Kamil Stoch znów spotka się z kibicami w Proszowicach

DSC_7545-KopiowanieW Proszowicach w najbliższą sobotę będzie okazja do spotkania się z Kamilem Stochem, ale także sztuką, której autorką jest małżonka naszego mistrza – Ewa Bilan-Stoch. Na wystawę oryginalnych zdjęć skoczków narciarskich zaprasza Oficjalny Fan Klub Kamila Stocha.

Oficjalny Fan Klub Kamila Stocha zaprasza do Proszowic na coroczne spotkanie kibiców z dwukrotnym mistrzem olimpijskim. Tym razem wydarzenie nabierze jednak nieco innego kształtu. Nasz najlepszy skoczek przybędzie na miejsce ze swoją małżonką. Ewa Bilan-Stoch jest bowiem autorką wystawy “Akta sztuki”, której otwarcie nastąpi w Proszowicach. Fotografie wykonane przez tę znakomitą artystkę, przedstawiają ciała skoczków od strony, której nie znamy. – Oglądając po raz pierwszy zdjęcia naszych skoczków narciarskich, wystawione w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, byłem pod ogromnym wrażeniem kunsztu artystycznego i niekonwencjonalnego spojrzenia na ciało zawodowego sportowca przez obiektyw aparatu fotograficznego. Już wtedy zrodził się w mojej głowie pomysł, aby taką niezwykłą wystawę zorganizować w Proszowicach, w których od lat działa pierwszy Oficjalny Fan Klub Kamila Stocha – mówi prezes Rafał Chmiela.

Kibice skoków narciarskich zastanawiający się, czy warto przyjechać na spotkanie z Kamilem, nie powinni mieć żadnych obiekcji. Prócz wystawy, autografów i zdjęć z mistrzem, będzie można zobaczyć z bliska złote medale olimpijskie Stocha, wywalczone w Sochi. Fan Klub nad organizacją takiej formy spotkania myślał już dawno. – Udało się! Dziękuję za to, przede wszystkim, wyjątkowej kobiecie jaką jest Ewa-Bilan Stoch – artystka o duszy sportowca… – powiedział nam Rafał Chmiela. Fani, którzy nie będą mogli dotrzeć do Proszowic, będą mogli zobaczyć obszerną relację na naszej stronie.

Zobacz nasz reportaż o Fan Klubie Kamila Stocha

Źródło: kamilstoch.net / Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.