Kamil Stoch: “Wy sobie mówcie, ale to jest poza mną”

Dla Kamila Stocha nowy rok nie mógł się lepiej zacząć. Nasz dwukrotny mistrz olimpijski w wielkim stylu wygrał drugi konkurs Turnieju Czterech Skoczni. To był dwudziesty czwarty triumf Polaka w zawodach Pucharu Świata.

Adamowi Małyszowi nigdy nie udało się wygrać noworocznego konkursu w Ga-Pa. Dziś Kamil Stoch został pierwszym Polakiem, który tego dokonał . – Miło mi. Bardzo cieszę się, że pomimo trudności udało mi się skoncentrować znajdując własną drogę do zamierzonego celu, jakim było wygranie konkursu – mówił zaraz po konkursie w rozmowie z dziennikarzem TVP Sebastianem Szczęsnym.

Niestety, pod koniec konkursu polscy kibice przeżyli sporo nerwów, kiedy przed rozbiegiem na swój skok czekało dwóch skoczków, w tym Kamil Stoch. O czym wtedy myślał nasz mistrz olimpijski? – W takich przypadkach liczy się przede wszystkim głowa – podkreślił nasz skoczek, który wspaniale wytrzymał presje.

Na koniec rozmowy redaktor Sebastian Szczęsny przypomniał Kamilowi Stochowi o tym, że teraz ma szanse wygrać wszystkie konkursy 66. Turnieju Czterech Skoczni. – Wy sobie mówcie, ale to poza mną – skwitował nasz mistrz świata.

Źródło: Sport.tvp.pl

1 thought on “Kamil Stoch: “Wy sobie mówcie, ale to jest poza mną”

  1. Panowie dziennikarze, komentatorzy. Po jaką cholerę wybiegacie w przyszłość mówiąc już o czterech zwycięstwach Stocha? Czy zdajecie sobie sprawę jakie zło wyrządzacie i nie tylko naszemu mistrzowi ale i wszystkim telewidzom i czytelnikom? Zabieracie nam to całe piękno, wchodzicie z butami tam gdzie nie ma dla was miejsca. Zabieracie sporą część radości jaką niesie nam przeżywanie sukcesów naszego sportowca. Nie chcecie zostawić nic naszej wyobraźni. Przykro mi ale to co wy robicie nazywam komentatorskim biciem piany. Przypomnijcie sobie pana Bohdana Tomaszewskiego, co mówił na temat dobrego komentarza i może zobaczcie jeszcze raz programy telewizyjne w których wychwalaliście Go pod niebiosa.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.