Kamil Stoch wraca na skocznię!

P1040635Jest świetna wiadomość od lekarza kadry Aleksandra Winiarskiego. Nasz dwukrotny mistrz olimpijki dostał zielone światło i  ponownie stanie na skoczni.

Dwa tygodnie trwała przerwa w skakaniu naszego skoczka. Na szczęście już dzisiaj Kamil weźmie udział w treningu na Wielkiej Krokwi.- Ponieważ jest lepiej ze stawem skokowym i dolegliwości bólowe są minimalne – pojawiają się tylko przy niektórych wymuszonych pozycjach – a do tego trening na sali przebiegł dobrze, Kamil dostał zgodę na skoki w Zakopanem – powiedział doktor Winiarski.

Lillehammer wciąż niepewne

Nadal nie wiemy czy Kamil Stoch wystąpi podczas zawodów Pucharu Świata w Lillehammer. Wszystko zależy od decyzji samego skoczka, jak i trenera. Teraz najważniejszy jest trening w Zakopanem, gdzie nasz wybitny zawodnik odda kilka skoków i dopiero wtedy okaże się, czy będzie w stanie włączyć się do rywalizacji.- Jeżeli nie będzie istotnych dolegliwości ze strony stawu skokowego, to pojedzie do Lillehammer na zawody. Jeżeli jednak pojawią się problemy, wówczas będziemy musieli wstrzymać wyjazd – oznajmił doktor.

Wszyscy wiemy, że zdrowie jest najważniejsze. Dlatego bez względu na to, kiedy Kamil znów wróci na skocznię, to właśnie zdrowia życzymy mu najbardziej!

Źródło:  onet.pl

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.