Kamil Stoch: Uważam, że zrobiłem dobrą robotę

Kamil StochKamil Stoch we wczorajszym konkursie zajął 10. miejsce. Dla Polaka był to trzecie w tym sezonie miejsce w pierwszej dziesiątce zawodów Pucharu Świata. Zobaczcie jak Mistrz Olimpijski skomentował występ we wczorajszym konkursie.

Dwukrotny Mistrz Olimpijski powiedział, że jest nieco zawiedziony występem we wczorajszym konkursem- Uważam jednak, że zrobiłem dziś dobrą robotę. Oddałem trzy naprawdę dobre skoki. Spodziewałem się lepszego wyniku, ale pierwsza dziesiątka jest o niebo lepszym wynikiem niż ostatnio. – Przyznał Kamil Stoch.

Jak 28-letni skoczek ocenił swoje konkursowe próby – Uważam, że drugi skok (128,5 m) był lepszy od pierwszego (128 m). Będę to jeszcze analizował z trenerem. Wtedy zobaczę co mogłem zrobić lepiej.

– Wiadomo, że nie nastawiałem się na to, żeby w Wiśle wygrać zawody, bo wiem, że poziom jest bardzo wysoki. Moja dyspozycja nie jest najlepsza. Pomimo tego chciałem tutaj dobrze skakać. Nic na to nie poradzę, że nie udało mi się osiągnąć lepszego wyniku. – Powiedział Stoch

Na koniec Kamil Stoch stwierdził, że pod względem organizacji konkursy Pucharu Świata w Polsce są na najwyższym poziomie.

Z Wisły dla Sportsinwinter.pl                                                                                                                                                                                               Mateusz Król

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.