Mamy dobre wieści dla kibiców Kamila Stocha. Trzykrotny mistrz olimpijski opublikował w sieci zdjęcie, które wskazuje na jego powrót do treningów. 

fot. Bobo

Jak informowaliśmy was kilka dni temu, Kamil Stoch przeszedł kolejny zabieg usunięcia narośli kostnej. To już druga tego typu sytuacja w jego karierze. Poprzednia wykluczyła go ze startów w dziewięciu konkursach Pucharu Świata i przekreśliła szanse na obronę Kryształowej Kuli. – Przypadłość skoczka… Tym razem druga noga, ale trafił mi się lepszy termin – pisał wówczas trzeci zawodnik minionego sezonu.

Termin o tyle lepszy, że zdarzył się na starcie przygotowań do sezonu, a nie w jego trakcie. Stoch zatem nie ma wątpliwości, że uda mu się nadrobić stracony czas. Kiedy on poddawał się rehabilitacji, jego koledzy wrócili już na skocznie. Swoją radością z tego faktu dzielili się w sieci. Pod postem Jakuba Wolnego odezwał się Kamil Stoch. – Ale macie fajnie – napisał. Były mistrz świata juniorów odpowiedział twierdząco. – Ale za niedługo też będziesz miał – dodał Wolny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jakub Wolny 😈 (@szyybki)

A na dobre wiadomości w sprawie powrotu trzykrotnego zdobywcy Złotego Orła nie trzeba było długo czekać. W miniony poniedziałek pochwalił się kibicom, że znów może trenować. Na razie to lżejsze ćwiczenia, jak chociażby jazda na rowerze, ale z dnia na dzień sytuacja mistrza powinna się poprawiać. – Powoli zaczynam się rozkręcać – napisał na Instagramie Kamil.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)


Źródło: Instagram

Mateusz Król
Obserwuj