Kamil Stoch nominowany w plebiscycie “Gwiazdy Dobroczynności”

DSC_00811Kamil Stoch oraz grupa Eve-nement Team zostali nominowani do nagrody Gwiazda Dobroczynności za udzielanie się w akcjach charytatywnych. 

Plebiscyt Gwiazdy Dobroczynności to kompleksowy i jedyny w Polsce program społeczny nagradzający i promujący społeczne zaangażowanie osób znanych, a zarazem kształtujący postawy prospołeczne Polaków – czytamy na oficjalnej stronie plebiscytu. Kamil Stoch i grupa Eve-nement Team zostali nominowani w kategorii Pomoc Charytatywna. W głosowaniu zmierzą się z Barbarą Kurdej-Szatan, Anetą Todorczuk-Perchuć, Tomaszem Wolnym oraz Arturem Żmijewskim.

Kamil Stoch w raz z wyżej wspomnianą grupą od wielu lat wspierają wszelakie akcje charytatywne. W minionym roku włączyli się do akcji Szlachetna Paczka. Na naszej stronie pisaliśmy także o przekazaniu plastronu na aukcję dla chorej na białaczkę limfoblastyczną dziewczynki. Plastron z autografami skoczków narciarskich został zlicytowany podczas Stachuriady 2015 (Więcej o tym). Głosować można na stronie gwiazdydobroczynnosci.pl .

Źródło: gwiazdydobroczynnosci.pl

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.