Kamil Stoch gościem Dnia Dziecka w Łodzi

W piątek impreza urodzinowa i spotkanie z fanami w Proszowicach, a w sobotę niezwykłe wydarzenie w Atlas Arenie w Łodzi. Kamil Stoch uświetnił w Łodzi Dzień Dziecka.

Kilka tysięcy dzieci z ośrodków szkolno-wychowawczych, domów dziecka i świetlic środowiskowych spotkało się wczoraj z Kamilem Stochem w łódzkiej Atlas Arenie. To wszystko w ramach organizowanego tam wyjątkowego Dnia Dziecka. Impreza organizowana jest od ćwierć wieku. Kamil nie tylko zaszczycił swoją obecnością, ale także namawiał uczestników do radosnego realizowania swoich marzeń i pasji. – Wywołanie uśmiechu u dzieci, które są pokrzywdzone przez los, jest trudniejsze niż oddanie świetnego skoku – mówił Stoch w rozmowie z TV TOYA. – Bardziej powinniśmy skupiać się na tym, aby wywoływać u kogoś radość, niż sprawiać mu przyszłość – dodawał.

Dzień wcześniej, zgodnie z zapowiedzią, Stoch wziął udział w corocznym spotkaniu z kibicami w Proszowicach. Oficjalny Fanklub jak zwykle sprostał wyzwaniu. Największą atrakcją wydarzenia była możliwość obejrzenia trofeów, jakie Kamil wywalczył minionej zimy. Były wspólne zdjęcia, autografy oraz tort urodzinowy dla mistrza. W spotkaniu wzięli udział także koledzy z kadry Kamila oraz Zbigniew Klimowski, pełniący rolę asystenta trenera Stefana Horngachera.

Źródło: TV TOYA / expressilustrowany.pl / informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.