Kamil Stoch dla Sportsinwinter.com: “Wysysają ze mnie energię!”

Podczas wczorajszej konferencji prasowej PZN podsumowującej sezon 2013/2014 mieliśmy okazję rozmawiać z naszym dwukrotnym Mistrzem Olimpijskim. – Nie potrafię sklasyfikować, które osiągnięcie było najlepsze w minionym sezonie – mówi Kamil. – Uważam, że każde było bardzo ważne.
Zdobywca Pucharu Świata w tym roku, mówił na zakończenie w Planicy, że dopiero się rozpędza i właściwie nabiera sił. Zapytaliśmy, czy myśli, iż przełoży się to na wyniki w Letnim Grand Prix. – Mam dużo energii, ale dziennikarze skutecznie ją wysysają. – stwierdził z uśmiechem. – Wiem, że teraz jest dla mnie dobry czas. Mam w sobie dużo pozytywnej energii, motywacji i przede wszystkim chęci do skakania. Wiem, że teraz będzie fajny czas – dodał.
Jeśli chcecie zobaczyć pełną rozmowę z Kamilem Stochem obejrzycie go poniżej. Wkrótce wywiady z Maciejem Kotem, Jankiem Ziobro i innymi. Zapraszamy!

foto: Agnieszka Majczak / Zimowe spojrzenie na świat

Mateusz Król

Mateusz Król
Obserwuj

2 thoughts on “Kamil Stoch dla Sportsinwinter.com: “Wysysają ze mnie energię!”

  1. Dopiero od niedawna śledzę tę stronę. Duży plus za felietony, szczególnie relacje z zawodów “okiem kibica”. Podobał mi się także sposób prowadzenia wywiadów. Oczywiście mogłoby być lepiej, płynniej, ale to wszystko kwestia doświadczenia. Nie brakuje prowadzącemu kultury osobistej, a to jest najważniejsze. Podobały mi się pytania i to, że np. do Kamila Stocha zwracano się per pan. Współcześnie wszystko idzie w stronę skracania dystansów i bezpośredniości, ale co innego rozmawiać prywatnie, a co innego prowadzić wywiad z mistrzem olimpijskim.
    Życzę powodzenia w dalszej pracy!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.